Napastnik na skuterze otworzył ogień w Nowym Jorku, zabijając 1 osobę i raniąc 2

86-letni mieszkaniec Nowego Jorku został postrzelony i zabity, a co najmniej trzech innych zostało rannych przez mężczyznę na skuterze, który według policji przypadkowo otworzył ogień w Queens w sobotę.

25-letni podejrzany jest w areszcie, powiedział szef nowojorskiej policji Joseph Kenney na konferencji prasowej.

Strzelanina rozpoczęła się około godziny 11:10. 21-letni Latynos został postrzelony w ramię, powiedział Kenney. Niedługo później 86-letni mężczyzna został postrzelony w plecy w Richmond Hill. Później zmarł w szpitalu. Napastnik strzelił w twarz innemu Latynosowi, lat 44. Poszkodowany w stanie krytycznym trafił do szpitala.

Około mili dalej i mniej niż 10 minut później 63-letni mężczyzna został postrzelony w ramię i przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie jego stan był poważny, ale stabilny, podała policja.

Policja poinformowała, że ​​podejrzany poruszał się nielegalnym skuterem bez prawa jazdy. Został zatrzymany około godziny 13. Policja powiedziała, że ​​miał przy sobie pistolet kalibru 9 mm z przedłużonym magazynkiem.

Rzecznik policji nie mógł podać dodatkowych szczegółów, w tym zatrzymanego mężczyzny ani jego motywów, ponieważ śledczy wciąż próbowali ustalić, co było przyczyną strzelaniny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *