NBA Playoffs 2022 – LeBron, Kevin Love i inni reagują na thriller Brooklyn Nets-Boston Celtics Game 1

Proszę, potraktujemy to poważniej. Play-offy NBA 2022 mają dobry początek, a mecz 1 z serii play-off pierwszej rundy między Brooklyn Nets a Boston Celtics nie jest wyjątkiem. Zwycięstwo Bostonu na 115-114 dało wielkie emocje. Jason Tottam I Kyrie Irving.

Tatum (31 punktów) zapewnił Celtics zwycięstwo, gdy złapał podanie Marcus Smart, Obróć się przed upływem czasu i spadł na okrążenie. Zwycięstwo to czwarty z rzędu 30-punktowy mecz Tottenhamu w play-offach do ostatniego sezonu po sezonie. 24-latek dołączył do Larry’ego Birda w 1987 roku, tworząc najdłuższą linię w historii Celtów.

Po stronie Nets, Irving był gospodarzem programu. Zdobył 39 punktów, w tym 18 w czwartej kwarcie. Kevin Durand Dodał 23 punkty, ale wykorzystał defensywną presję Bostonu, aby odwrócić sytuację dla gwiazdy z Brooklynu, zmniejszając ją do zaledwie 9 na 24.

Mecz – który wciąż był w równowadze na dwie minuty przed końcem – był ligowy.

James Lebron, Tremond zielony, Kevin Love Wiele innych gwiazd NBA zwróciło się do palców Twittera, aby zareagować na umiejętności Kyrie, buzzer-beater Tatum i sześć innych podobnych gier:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *