NCAA Competition 2022: Symulacja przewiduje niesamowite niepokoje, wybory marcowego szaleństwa, najlepsi śpiący

południe Rozgrywki NCAA 2022 r. Nie. 14 Longwood i nie. 16 Bryant ma dwóch przybyszów z March Madness. Podczas gdy Bryant wciąż musi awansować z pierwszej czwórki, pierwsza gra Longwood w marcu Madness 2022 jest przeciwko numerowi 3 Tennessee. Bloki spędziły cały sezon w rankingach iz dużym rozmachem weszły do ​​NCAA Tournament 2022 po wygraniu turnieju SEC. Tennessee ma nadzieję zakończyć w pierwszej rundzie.

Potencjalne mecze z Michigan i Villanova mogą wtedy poczekać na ochotników, jeden z pokazów w college’u, w których wygrali bez czterech ostatnich występów. Czy Tennessee może być gorący z jednym z Madness Ups przeciwko Longwoodowi na początku marca 2022 roku? Zanim dokonasz prognoz na konkurs NCAA 2022, Sprawdź wybór wsporników March Madness ze sprawdzonego modelu komputerowego w Sportsline.

Zaawansowany model komputerowy Sportsline całkowicie zmiażdżył jego ostatnie egzaminy March Madness, pokonując ponad 92 procent wszystkich wsporników CBS Sports po raz drugi w ciągu trzech lat. Model wygrał trzy z czterech ostatnich zespołów w zeszłym roku.

Wie również, jak diagnozować depresję. Ten sam wzór spowodował, że wsporniki zostały przybite 17 razy w pierwszej rundzie za pomocą dwucyfrowych nasion. Przyczyniło się to również do niektórych ogromnych niepokojów z ostatniego meczu, w tym przewidywania meczu o mistrzostwo między Konsaką. BaylorI uderzył z Houston Sukces w regionie Środkowego Zachodu, nawet jeśli Kuchenki nie są na pierwszym miejscu w rankingu. Właściwe wybory mogą stworzyć lub przełamać drabinkę marcowego szaleństwa.

Teraz zaawansowany model komputerowy Sportsline będzie symulował całe zawody NCAA 10 000 razy, wymyśli idealną drabinkę turnieju 2022 NCAA i dowie się, które zespoły będą powodować najwięcej zamieszania. Nigdy nie myśl o wyborze Nie patrząc na retorykę, jaką on jest.

Wspornik szaleństwa zmartwiony wyborami na marzec 2022 r.

Zespół spowodował szokujące załamanie psychiczne w marcu 2022 roku. Arkansas był inną drużyną poza stanem, ponieważ u siebie wyszło 17-2, ale tylko 8-7 na drodze i neutralnych platformach.

Vermont był silny wszędzie i wchodzi do turnieju NCAA 2022 z ośmioma zwycięstwami z rzędu. Ponieważ średnia różnica w Vermont wynosi 24,4 punktu, dominacja, jaką wykazała w tej serii, jest dość zdumiewająca. Dwóch czołowych graczy, weterani Ryan Davis i Ben Shung, zajęli odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce, a każdy z nich zdobył ponad 40 procent swoich trzech punktów.

Razorbacki nie są nawet pojedynczym graczem, który może strzelać do 38 procent poza krzywą, a strzelanie na zewnątrz było ich słabością przez cały rok. Ta słabość powiększy się w tym momencie, co jest głównym powodem, dla którego Cadammounts ukradł zwycięstwo w pierwszej rundzie.

Kolejna duża krzywa w regionie zachodnim: nie. 10 Davidson Nie. Zakłócenia 7 Stan Michigan. Michigan State zaczęło gorąco, ale przegrało 8 z ostatnich 13 meczów. Walczył przez cały rok z najlepszymi i wygrał 4-8 z czołową 25. Davidson miał tylko jeden mecz z drużyną rankingową, ale w tym meczu było lepiej, gdy wygrał na neutralnym poziomie nad 10. Alabamą.

Wildcats mają bardzo wszechstronną i zrównoważoną ofensywę, ponieważ średnio czterech graczy gra obustronnie, a wszyscy czterej stracili co najmniej 38 procent swoich trzech punktów. Jako zespół, Davidson plasuje się w pierwszej dwunastce w kraju zarówno pod względem procentowym, jak i obrotach wynoszących trzy punkty, które są kluczowymi punktami odniesienia dla sukcesu March Madness 2022. Akcja gry toczy się w Południowej Karolinie, dwie godziny jazdy od kampusu Davidson. Model ten uwzględnia wszystkie zalety Davidsona, a Wildgates wygrał ponad 50 procent symulacji.

Jak przewidywać przedziały dla zawodów NCAA 2022

Model linii sportowej, 11 miejsce i numer. Piąte ziarno mówi, że zajmie ostatnie czwarte miejsce. Jakikolwiek numer. 12 i nie. Informuje również, że należy wycofać 10 nasion. Dokonywanie tych wyborów może w rzeczywistości stworzyć lub złamać twój wspornik. Wywoływanie problemów związanych z niszczeniem wsporników za pomocą historii modelu Zobacz, czego wymagają tegoroczne ogłuszacze, zanim zablokuje się w dowolnym wyborze wspornika NCAA.

Jeśli tak, jaki jest najlepszy przedział dla zawodów NCAA 2022? Którzy zwolennicy będą zszokowani uniwersytecką koszykówką? Jakiekolwiek 11 i 5 nasiona zajmują ostatnie czwarte miejsce, a 12 i 10 nasion to obowiązkowy punkt wyjścia, z których wszystkie to 17 dwucyfrowych nasion w pierwszej rundzie Odwiedź SportsLine, aby zobaczyć ze zmodyfikowanego modelu..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *