NFL poinformował dowódców, że sędziowie powinni byli wezwać DPI w ostatniej grze przegranej z Giants

NFL powiedziało dowódcom w zeszłym tygodniu, że sędziowie powinni byli wezwać defensywną ingerencję w ostatnie ofensywne zagranie Waszyngtonu. Strata Dla gigantów, mówią źródła.

Wspomniana gra polegała na tym, że odbierający przeszedł niekompletnie do strefy końcowej na czwartym i 6 z 56 sekundami przed końcem. Curtisa SamuelaKim jest narożnik Giants? Darnaya Holmesa– Ramiona owinięte wokół jego barków. Żadna flaga nie została rzucona, a Nowy Jork dwukrotnie ukląkł, aby zapewnić sobie zwycięstwo 20-12.

A Raport z puli po meczuSędzia John Hussey powiedział o braku wezwania, które szybko stało się wirusowe: „Ingerencja w podanie była wezwaniem do osądu. Sędziowie nie dopasowali się do tego, co uważali za ograniczenie, więc tego nie nazwali. To w zasadzie wszystko. ”.

Jednak źródła podają, że liga zgodziła się, że powinien to być faul, który dałby Waszyngtonowi kolejną szansę na przyłożenie i zremisował dwupunktową konwersję.

Ta gra była jedną z kilku kontrowersyjnych oficjalnych decyzji w meczu przeciwko Chiefs.

Urzędnicy oznaczyli szerokiego odbiornika Johna Dodsona Ofensywna ingerencja w podanie w trzeciej kwarcie zrujnowała dwupunktową konwersję Samuelsa. Waszyngton zdecydował się na długą próbę dodatkowego punktu i Joey’a Sly’a Niecelne szerokie prawe. Potem dwie sztuki przed ostatecznym zamknięciem dla Samuela, Briana RobinsonaPrzyziemienie na 1 jard zostało anulowane przez nielegalną karę formacji dla odbierającego Terry’ego McLaurinaZostał pokazany w powtórkach, aby potwierdzić, że był prawnie sprzymierzony z oficerem flagującym.

Przegrana spowodowała, że ​​Waszyngton osiągnął stan 7-6-1 – jeden mecz za rywalem Giants – przechodząc do siódmego i ostatniego meczu. Pozycja play-off wstępowanie Dzisiejszy mecz w San Francisco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *