Oceny w drafcie NFL 2024: Były zawodnik NFL ocenia klasę każdej drużyny i ujawnia ulubione typy

Dobre zdjęcia

2024 Projekt NFL Jest to zapisane w książkach, ale wciąż jest wiele do omówienia. Teraz, gdy 257 graczy usłyszało swoje nazwiska, nadszedł czas, aby przeanalizować, jak każda drużyna radziła sobie w swojej klasie draftu. To właśnie będziemy robić z naszymi ocenami zespołowymi poniżej, więc zróbmy to!

(Aby zobaczyć pełną klasę draftu każdego klubu i oceny dla każdego wyboru, przejdź do Śledzenie projektów sportowych CBS.)

AFC Wschód

Południe AFC

Północ AFC

Pittsburgh Steelers

+

To był draft do domu i każdy wybrany przez nich wybór powodował, że Steelers krzyczeli. Ofensywny liniowy pierwszej rundy Troy Fatanu będzie miał natychmiastowy wpływ.

Kruki z Baltimore

A-

W formie Ravens mieli kolejny dobry draft. Nate Wiggins jest najlepszym zawodnikiem narożnikowym w klasie i świetnie radzi sobie w okopach.

Clevelanda Brownów

B-

Browns nie mają zbyt wielu potrzeb w swoim składzie, więc mają dobre elementy głębi.

Bengale z Cincinnati

B-

Bengals mają w przyszłości ofensywny wślizg w postaci Amariusa Mimsa i kilka głębokich elementów, którymi mogą się posłużyć, jeśli zajdzie taka potrzeba.

AFC Zachód

Szefowie Kansas City B+ Zdobycie Xaviera Worthy'ego otwiera grę podań w dole pola. Chiefs łapali dobrych piłkarzy wraz z innymi typami.
Ładowarki z Los Angeles B Ciekawie będzie zobaczyć, czy Joe Alt będzie mógł przejść z RT na LT. Ladd McConkey daje rozgrywającego na zewnątrz.
Najeźdźcy z Las Vegas D Nie ma sensu brać Brocka Bowersa. Raiders nie strzelili do QB.
Denver Broncos D Zdobycie Bo Knicks w wieku 12 lat jest na wyciągnięcie ręki. Ponadto, pomimo kolegi z drużyny Knicks, Troya Franklina, obawą było podjęcie WR dopiero w czwartej rundzie.

Południe NFC

Północ NFC

NFC Wschód

NFC Zachód

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *