Oficjalna tabela: Kto zaczyna, gdzie nowy samochód został ukarany grzywną jako sierżant w Japonii po wypadku w pierwszym kwartale

Max Verstappen mógł być lepszy o jedną milę w kwalifikacjach na torze Suzuka, ale nie ma gwarancji, że mistrz świata dotrze do pierwszego zakrętu Grand Prix – przynajmniej nie, jeśli McLareny Oscara Piastriego i Lando Norrisa mają z tym cokolwiek wspólnego. .

Z debiutantem Piastrem po raz pierwszy startującym w pierwszym rzędzie i kolegą z drużyny Norrisem na strzelbie, Mogą utrudnić życie gwieździe Red Bulla Jeśli szybko wyjdą z linii startu i nie lekceważcie Charlesa Leclerca z Ferrari na czwartym miejscu na starcie.

Raport: Verstappen i Red Bull wracają do formy, a McLaren zdobywa pole position przed Suzuką

Ale największy wiwat, gdy zgasną światła, z pewnością należy do lokalnego bohatera Yuki Tsunody. Nowo potwierdzone w AlphaTauri w 2024 rZaczyna z 9. miejsca przed własną publicznością, a Daniel Ricciardo i nowy kolega z zespołu Liam Lawson są dwa miejsca za nim po kolejnych doskonałych kwalifikacjach z rezerwy.

Na końcu znajdują się jeszcze gorsze wieści dla Logana Sgt. Po Duża porażka w zakwalifikowaniu się bez pomiaru czasu, uszkodzenia jego Williamsa były tak duże, że zespół musiał skonstruować dla niego coś, co według stewardów było nowym samochodem. Ponieważ zespoły mogą wziąć udział tylko w dwóch samochodach w jednym wyścigu, amerykański debiutant musi nie tylko wystartować z alei serwisowej, ale także otrzymać 10 sekund kary czasowej.

Grand Prix Japonii 2023 rozpoczyna się o godzinie 14:00 czasu lokalnego. Nie zapomnijcie dołączyć do naszej relacji na żywo od 13:00 Tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *