Opiekun Indianapolis Golds, Gary Willis, 26 lat, ogłasza przejście na emeryturę po 3 sezonach w NFL

Indianapolis – Rozpoczyna się obrona Indianapolis Golds Carrie Willis W środę ogłosił, że po trzech sezonach w NFL odchodzi na emeryturę.

„Dzięki wielu modlitwom i radom zdecydowałem się oficjalnie przejść na emeryturę z NFL, ponieważ staram się poświęcić resztę życia dalszemu postępowi ewangelii Jezusa Chrystusa” – powiedział 26-letni Willis. Napisał w poście na Instagramie. „Chciałbym wyrazić wdzięczność mojej rodzinie, przyjaciołom i wszystkim, którzy wspierali mnie w tej podróży do tej pory i czekam na wasze wsparcie w kolejnym etapie mojego życia.

„Jestem pokorna i zachęcona do kontynuowania świętego Bożego powołania do mojego życia, aby przyniosło mi tyle radości i celu. Dziękuję za wsparcie na przestrzeni lat…”

Willis, wybrany w czwartej rundzie w 2019 roku, stał się najsilniejszym obrońcą drużyny w pierwszej połowie swojej nowej obrony. Swoją karierę zakończył 219 odbiorami i czterema przechwytami, zaczynając od 33 z 39 rozegranych przez siebie meczów.

„Jesteśmy wdzięczni za cały wkład, jaki Carrie wniosła do Colts w ciągu ostatnich trzech sezonów na boisku i poza nim” – powiedział w oświadczeniu trener Frank Reich. „Charakter, przywództwo i profesjonalizm Carrie będą brakować w naszej szatni, gdy gra w niedziele. Doceniam i szanuję jego decyzję, aby przejść do następnego etapu jego życia i służby, a moje modlitwy zawsze będę z nim”.

Colts już w trakcie sezonu wskazywali na pewien status defensywny. Podpisali się jako gracz Rodney McLeod Bezpłatna agencja i wybierz w Maryland Nick Cross 96. miejsce w tegorocznej edycji. McLeod może mieć wewnętrzną ścieżkę do startu w miejscu Willisa, a Cross jest uważany za startera długoterminowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *