Pliki do podziału zapasów Tesli 3 do 1

Tesla Jego zgłoszenie Roczny raport dla pełnomocników Z SEC i planami podziału na trzy udziały, a członek zarządu Larry Ellison ujawnił, że nie zamierza ubiegać się o reelekcję.

Akcje Tesli wzrosły o ponad 1% godzin po zamknięciu na poziomie 696,69 USD w piątek.

W oświadczeniu firma napisała o proponowanym podziale akcji, „przyciąganiu i zatrzymywaniu najlepszych talentów dla naszego sukcesu” oraz „najbardziej konkurencyjnych pakietach wynagrodzeń”, które pomogły Tesli zaoferować każdemu pracownikowi opcję kapitału własnego. „Mamy nadzieję, że podział akcji pomoże przywrócić wartość rynkową naszych akcji zwykłych, tak aby nasi pracownicy mieli większą elastyczność w zarządzaniu swoimi akcjami”.

Podział akcji jest kosmetyczny i drobni inwestorzy myślą, że mogą kupić akcje, ale ci inwestorzy są mali w porównaniu z dużymi spółkami. Wiele firm maklerskich już teraz oferuje inwestorom częściowy handel, umożliwiając małym inwestorom kupowanie pozornie drogich akcji.

Elon Musk podczas wydarzenia w czwartek, 10 października 2019 r. w siedzibie SpaceX w Hawthorne, Kalifornia, USA.

Bloomberg / Getty

Po złożeniu pełnomocnictwa w 2022 r., zajmującym się pojazdami elektrycznymi i energią odnawialną, członek zarządu Larry Ellison ujawnił, że obecnie jest właścicielem 1,5% akcji Tesli. Ellison planuje zrezygnować ze swoich obowiązków jako członek rady dyrektorów Tesli, ale nie zgłosił, kto może go zastąpić.

Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, jest obecnie właścicielem 23,5% Tesli i 6% Vanguard Tesli. Musk sprzedawał znaczne udziały w swoich Tesla Holdings od końca 2021 roku, zgadzając się na zakup portalu społecznościowego Twitter za około 44 miliardy dolarów w celu zwiększenia udziałów.

Tesla zapowiedział podobnie Jedna na pięć akcji podzieliła się w sierpniu 2020 r..

Wśród trzynastu różnych propozycji zaproponowanych przez partnerów, Tesla jest proszona o zbadanie i opublikowanie dalszych szczegółów na temat swoich działań przeciwko molestowaniu i dyskryminacji, praktyk kampanii, łańcuchów dystrybucji i siły roboczej, a także własnego zużycia wody i związanych z nią wpływów na klimat oraz ryzyka. .

Firma planuje zorganizować doroczne spotkanie akcjonariuszy online 4 sierpnia 2022 r., A niewielka liczba interesariuszy zostanie zaproszona do udziału w nowej fabryce Tesli w Austin w Teksasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *