Podejrzany został oskarżony o porwanie Elizy Fletcher, ale policja twierdzi, że nauczyciela z Memphis wciąż nie ma.

Cleotha Abston, lat 38, została oskarżona o szczególnie poważne porwanie i manipulowanie dowodami. Ćwierkać zwolniony wczesnym rankiem w niedzielę z Departamentu Policji w Memphis.

„Eliza Fletcher nie została jeszcze zlokalizowana. Śledczy i funkcjonariusze MPT, wraz z naszymi lokalnymi i federalnymi partnerami, nadal poszukują pani Fletcher”, napisano w poście.

Fletcher, lat 34, biegał około 4:30 w piątek, kiedy podszedł do niego niezidentyfikowany mężczyzna, podała policja. Został zmuszony do wsiadania do średniej wielkości ciemnego SUV-a i zabrany z miejsca zdarzenia, podała policja.

Abston został aresztowany w sobotę po tym, jak policja znalazła pojazd, którego szukali w sprawie.

„Pojazd będący przedmiotem zainteresowania został zlokalizowany, a mężczyzna pasażer pojazdu został aresztowany” – powiedziała policja zdeklarowany na Twitterze.

Zdjęcia opublikowane przez policję pokazują Fletchera biegnącego w pobliżu Uniwersytetu w Memphis. Ostatnio widziano ją ubraną w różową bluzkę do biegania i fioletowe spodenki do biegania, poinformowała policja.

Fletcher jest biały, ma 5 stóp i 6 cali wzrostu, brązowe włosy i zielone oczy, podała policja. Waży 137 funtów.

Uszkodzony telefon nauczycielki został znaleziony w pobliżu miejsca, w którym prawdopodobnie została uprowadzona, powiedziała dyrektor wykonawczy CrimeStoppers, Patti Chapman. Afiliacja CNN WHBQ.

WHBQ donosi, że rodzina matki dwojga dzieci oferuje za pośrednictwem Crimestoppers nagrodę w wysokości 50 000 USD za informacje prowadzące do aresztowania w sprawie.

„Nie możemy się doczekać bezpiecznego powrotu Elisy i mamy nadzieję, że ta nagroda pomoże policji schwytać sprawców tej zbrodni” – powiedziała jej rodzina w oświadczeniu udostępnionym przez Chapmana.

W poście na Twitterze Mariacka Szkoła Biskupów Fletcher powiedział, że młodszy nauczyciel w przedszkolu.
Biuro Śledcze w Tennessee powiedział w tweecie Pomaga policji w Memphis w śledztwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *