Podobno do sieci wyciekło ponad 90 filmów i zrzutów ekranu z GTA 6

Aktualizacja z 19 września 2022 r.: Rockstar skomentował wyciek GTA 6 w weekend.

W oświadczeniu wydanym dnia ŚwiergotRockstar powiedział, że doznał „włamania do sieci”, które doprowadziło do wydania wczesnych nagrań z rozwoju GTA 6.

Chociaż Rockstar twierdził, że wyciek nie będzie miał długoterminowego wpływu na rozwój gry, powiedział, że jest „bardzo rozczarowany” tym, co się stało.

Oto pełny raport:

„Niedawno doświadczyliśmy włamania do sieci, w którym nieupoważniona osoba trzecia nielegalnie uzyskała dostęp i pobrała poufne informacje z naszych komputerów, w tym nagrania z wczesnego etapu rozwoju następnego Grand Theft Auto.

„W tej chwili nie przewidujemy żadnych zakłóceń w naszych usługach gier na żywo ani żadnego długoterminowego wpływu na rozwój naszych istniejących projektów.

„Jesteśmy bardzo rozczarowani, mogąc w ten sposób podzielić się z wami szczegółami naszej następnej gry. Nasza praca nad następną grą Grand Theft Auto będzie kontynuowana zgodnie z planem i zawsze jesteśmy zaangażowani w dostarczanie wam, naszym graczom, wrażeń, które naprawdę przewyższają Twoje oczekiwania.”

„Wkrótce zaktualizujemy wszystkich i oczywiście wprowadzimy cię w następną grę, gdy będzie gotowa. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za nieustające wsparcie w tej sytuacji”.

Wiadomości Eurogamer: Nintendo Direct i PlayStation State of Play rozczarowują?

Oryginalna historia 18 września 2022 r.: Ponad 90 zrzutów ekranu i filmów z GTA 6 wyciekło do sieci.

Chociaż nie sposób ich rozpoznać, reakcja jest początkowo wrogo nastawiona Fora GTA W końcu złagodniało, gdy plakaty zaczęły wierzyć, że wyciekły aktywa są prawdziwe.

Oczywiście niedokończonej grze brakuje zasobów i funkcji filmy Daj podstawowe spojrzenie na bohaterów, otwarty świat, a nawet strzelankę, siedem minut nieocenzurowanego materiału filmowego.

Jeśli to prawda – i teraz konsensus jest taki, że tak – wydaje się potwierdzać wcześniejsze twierdzenia, że ​​gra jest osadzona w Vice City i zawiera bohaterkę żeńską: pierwszą w serii. Struktura dialogów i animacje są podobne do tych stosowanych w Red Dead Redemption 2, chociaż mogą być tylko tymczasowe.

„Właśnie założyłem to konto, aby powiedzieć, że tu jestem. GTA VI zaczynamy !!!” odpowiedział Entuzjastyczny komentator.

Rockstar w końcu potwierdził, że rozwój GTA 6 był „w toku” na początku tego roku i chociaż oficjalne szczegóły są nieliczne, raport Jasona Schriera z Bloomberg w czerwcu zawierał kilka kuszących szczegółów na temat projektu, mówiąc, że będzie on rozgrywany w Miami. W serialu pojawi się pierwsza kobieca bohaterka jako część duetu w stylu Bonnie i Clyde – dwie rzeczy, które są wspierane przez dzisiejsze przecieki.

Rockstar mierzył się z nim przez długi czas Ostra krytyka Wierząc w kulturę korporacyjną i kryzys — sprawy przybrały punkt kulminacyjny w 2018 r., kiedy współzałożyciel Rockstar, Dan Houser, który odszedł z firmy w 2020 r., powiedział, że pracownicy pracowali „100 godzin tygodniowo”, aby ukończyć Red Dead Redemption 2 — ale studio Bloomberga ma pracuje ostatnio nad poprawą swojej kultury. Raport mówi, że wdraża nową politykę elastycznego czasu pracy, aby natychmiast zwrócić nadgodziny, zatrudniając więcej producentów, aby zniwelować różnice w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn i zapewnić lepsze obciążenie pracą. Zarządzany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *