Policja w Oakland twierdzi, że 8 osób zostało zastrzelonych, a 1 zabita na stacji benzynowej w poniedziałek wieczorem

Oaklandzka policja Potwierdź, że osiem osób zostało zastrzelonych, a jedna osoba zginęła w poniedziałek wieczorem na stacji benzynowej przy Seminary Avenue i MacArthur Boulevard.

Do strzelaniny doszło tuż przed 18:00. Członkowie rodziny ze szpitala Highland zidentyfikowali ofiarę jako 18-letniego Mario Navarro.

Niektórzy świadkowie powiedzieli policji, że strzały wybuchły podczas kręcenia teledysku.

Nie było natychmiastowych informacji o okolicznościach towarzyszących strzelaninie. Policja nie ujawniła żadnych aresztowań ani informacji o podejrzanych.

Policja powiedziała, że ​​została zaalarmowana o strzelaninie z powodu operacji ShotSpotter. Śledczy badają możliwość, że teledysk został nagrany mniej więcej w czasie strzelaniny.

„Po przybyciu na miejsce znaleźli miejsce strzelaniny, znaleźli łuski, ale nie było ofiar” – powiedział Kim Armstead z OPD. „Wkrótce nasza jednostka komunikacyjna otrzymała powiadomienie o wielu ofiarach ran postrzałowych, które zostały przetransportowane do lokalnych szpitali”.

Policja poinformowała, że ​​pozostałych 7 osób, które zginęły w strzelaninie, przeżyje.

Kobieta powiedziała, że ​​wśród zastrzelonych była jej siostra. Śledczy zebrali dowody z dwóch samochodów, które przetransportowały ofiary strzelaniny do szpitala.

„To naprawdę denerwujące i trudne do zniesienia, ale wiesz, znowu polegamy na wsparciu społeczności, aby rozwiązać ten incydent.

Śledczy policji powiedzieli, że kilku strzelało z broni z ulicy.

Krewny powiedział, że zamordowany nastolatek ukończył szkołę średnią w zeszłym roku.

„Był naprawdę słodki, bardzo lubił muzykę, ale nie był złym człowiekiem. Był dobry” – powiedziała Olga Navarro, krewna zamordowanego mężczyzny.

– poinformowała policja w Oakland w mediach społecznościowych Przed tą brutalną strzelaniną prowadzili do tej pory śledztwo w sprawie pięciu morderstw w 2023 roku.

To ważna wiadomość. Reporter ma misję zebrania najnowszych informacji do wiadomości o godzinie 10:00.

Zobacz też: Szef policji w Oakland chce „natychmiastowego przywrócenia” po zwolnieniu administracyjnym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *