Poszukiwania zaginionej załogi Titanica trwają, ponieważ kończy się tlen

21:41 czasu wschodniego, 21 czerwca 2023 r

To człowiek z zaginionej łodzi podwodnej

Od pracowników CNN

Okręt podwodny Titanic przewoził pięć osób, kiedy w niedzielę stracił kontakt ze swoim statkiem macierzystym na 1 godzinę i 45 minut w celu zbadania wraku Titanica – poinformowały władze.

Oto, co wiemy o osobach na pokładzie:

Paul-Henri NarjoletJej rodzina powiedziała, że ​​na pokładzie był francuski nurek z wieloletnim doświadczeniem w eksploracji Titanica.

Norjolet RMS Titanic Inc. pełni funkcję Dyrektora Badań Podwodnych, który ma wyłączne prawa do wydobywania artefaktów ze statku. Według jego biografii na stronie internetowej firmy, Narjolet wykonał 35 nurkowań do wraków i nadzorował wydobycie 5000 artefaktów. Według strony internetowej spędził 22 lata we francuskiej marynarce wojennej, gdzie doszedł do stopnia dowódcy.

Brytyjski miliarder odkrywca Hamisha Hardinga na pokładzie łodzi podwodnej, poinformowała jego firma Action Aviation w oświadczeniu w mediach społecznościowych.

Harding trafił na pierwsze strony gazet w 2019 roku jako członek załogi lotniczej, która pobiła rekord świata w najszybszym opłynięciu globu przez dwa bieguny. W 2020 roku został jedną z pierwszych osób, które zanurkowały w Challenger Deep na Oceanie Spokojnym, powszechnie uważanym za najgłębszy punkt w oceanach świata. W zeszłym roku zapłacił nieujawnioną kwotę za miejsce w locie kosmicznym Blue Origin.

Rodzina z Shahjata Dawud i jego syn, Sulaiman Dawud, powiedział, że obaj są na pokładzie. W oświadczeniu rodziny czytamy, że obaj „podróżowali, aby odwiedzić pozostałości Titanica na Oceanie Atlantyckim”.

Dawoodowie to wybitna pakistańska rodzina biznesowa. Dawood Hercules Corporation, ich biznes, jest jednym z największych w kraju, z portfelem obejmującym energię, produkty petrochemiczne, nawozy, technologie informacyjne, żywność i rolnictwo.

CEO i założyciel OceanGate Szczyt Stocktona Jedna z pięciu osób na pokładzie samolotu, według źródła znającego plan misji.

Firma nie odpowiedziała natychmiast na prośbę CNN o komentarz na temat obecności Rusha na pokładzie. Według wpisów firmy w mediach społecznościowych, wcześniej obsługiwał zaginiony statek „Tytan”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *