Przesłanie wideo Arnolda Schwarzeneggera wzywa Rosjan do radzenia sobie z dezinformacją rządu

Schwarzenegger powiedział, że „wysyła tę wiadomość różnymi kanałami” do rosyjskich obywateli i żołnierzy i ma nadzieję, że jego przesłanie o okrucieństwach popełnianych przez jego rząd i wojsko zostanie udaremnione. ten Film opublikowany na Twitterze Ma ponad 15 milionów wyświetleń.

„Ukraina nie rozpoczęła tej wojny. Nie było nacjonalistów ani nazistów” – powiedział. „Ci u władzy na Kremlu rozpoczęli tę wojnę”.

„Rzeczy, które dzieją się na świecie, są przed tobą ukryte, przerażające rzeczy, które musisz wiedzieć” – powiedział Schwarzenegger.

„Wiem, że Rosjanie nie są świadomi, że takie rzeczy się dzieją, dlatego wzywam Rosjan i rosyjskich żołnierzy na Ukrainie, aby zrozumieli propagandę i dezinformację, o której wam mówi się. Proszę pomóżcie mi szerzyć prawdę”.

Ostro skrytykował rosyjski rząd za inwazję, mówiąc, że „kłamał nie tylko jego obywatelom, ale także żołnierzom” z powodów stojących za wojną.

Schwarzenegger również czule mówił o swoich doświadczeniach z wizyt Rosja Powiedział, że jego kariera filmowa i bohater z dzieciństwa to rosyjski sztangista i złoty medalista olimpijski Jurij Własow. Schwarzenegger powiedział, że miał 14 lat, kiedy po raz pierwszy spotkał Vlaso. Pomimo sprzeciwu jego ojca, Austriaka, który walczył za nazistowskie Niemcy podczas II wojny światowej, łaska jego posągu skłoniła młodego Schwarzeneggera do trzymania swojego zdjęcia nad łóżkiem.

Schwarzenegger dodał wiadomość do Rosjan, którzy otwarcie protestują przeciwko wojnie, która stanowi wielkie zagrożenie dla wolności osobistej.

„Świat zobaczył twoją odwagę. Wiemy, że doświadczyłeś konsekwencji swojej odwagi” – powiedział.

„Jesteście moimi nowymi bohaterami. Macie siłę Jurija Pietrowicza Własa. Macie prawdziwe serce Rosji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *