Ranking BMW Championship 2022: aktualizacje na żywo, pełne relacje, wyniki golfa w rundzie 3 w sobotę

Adam Scott poprowadzi jednym uderzeniem w weekend w mistrzostwach BMW 2022. 42-latek pokonał dwie rundy w Wilmington Country Club i miałby wygodną przewagę przez 36 dołków, gdyby nie późny błąd w piątek.

Zamiast tego Scott znajduje się 8 pod i w bitwie z jednymi z największych nazwisk w grze, na czele z Scottym Schefflerem w walce jeden po drugim. Przewiduje się, że odzyska pierwsze miejsce w rankingu FedEx Cup, światowy numer 1 Cameron Young jest na minusie 7 z Jordanem Spiethem i Coreyem Connorsem.

Dwa uderzenia słabsze od tempa to ulubieńcy Pucharu FedEx, w tym obrońca tytułu Patrick Cantley, trzeci na świecie Rory McIlroy i Sander Schaffel. Każdy członek trio wygrał wcześniej trofeum w East Lake i nie chciałby niczego bardziej niż wygrać mistrzostwa BMW i przejść do następnego weekendu.

Ten duży blok obserwujących da Scottowi wszystko, z czym może sobie poradzić, ponieważ skrócona tabela liderów widzi połowę pola w odległości sześciu uderzeń od przewagi.

Trzymaj to zamknięte tutaj, ponieważ CBS Sports będzie śledzić wszystko dzięki aktualizacjom na żywo i analizom podczas sobotniej rundy 3 mistrzostw BMW 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *