Rondale Moore przebiega przez obronę Cowboys i uderza niszczycielem czołgów z 45 jardów

Josha WeinfussaPisarz pracowniczy ESPN24 września 2023, 17:35 ETCzytałem przez 1 minutę

GLENDALE, Arizona — drużyna Arizona Cardinals ustawiła skrzydłowego Rondale’a Moore’a na prawej obronie rozgrywającego Joshuy Dobbsa, który zajął drugie i drugie miejsce z 45 Cowboys.

Moore wyprzedził Dobbsa i przebiegł bez dotknięcia 45 jardów, aby zdobyć przyłożenie, dzięki czemu Cardinals prowadzili 15-3 na 12 minut i 31 sekund przed końcem drugiej kwarty w niedzielę. Było to najdłuższe przyłożenie w pośpiechu bez kontaktu w tym sezonie i najdłuższe przyłożenie Cardinals od 2020 roku.

Moore znalazł dziurę po lewej stronie linii pomiędzy lewym bramkarzem DJ Humphreysem a środkowym Hajalde Froholdem. Lewy obrońca Tristan Colon, który zastąpił na tym podjeździe lewego obrońcę Elijaha Wilkinsona, zszedł na dół na tyle długo, że szybki Moore przebiegł tuż obok niego i przechwycił Marquese’a Bella, zabezpieczającego Cowboys.

Zanim Moore miał już na celowniku strefę końcową, mecz zamienił się w wyścig pieszy pomiędzy nim a czterema zawodnikami Cowboys.

Była to najdłuższa jazda, na jaką pozwolili Cowboys w tym sezonie, zastępując bieg Toppsa na 44 jardy w pierwszej kwarcie. Przed niedzielnym meczem Dallas miał zaledwie 18 jardów w biegu.

Bieg kardynałów był najdłuższym w sezonie od rozpoczęcia meczu.