Sean McVay mówi Ramsowi, że zostaje trenerem

LOS ANGELES – Sean McVay powiedział Rams, że pozostanie głównym trenerem w Los Angeles, zespół ogłosił w piątek.

Decyzja zapada kilka dni po tym, jak McVay powiedział na swojej konferencji prasowej pod koniec sezonu, że poświęci „odpowiedni czas”, aby podjąć decyzję dotyczącą swojej przyszłości, aby znaleźć „najlepszy sposób na kontynuację rozwoju we właściwy sposób”. Bądź najlepszym trenerem, jakim możesz być”.

The Rams kończą sezon 5-12, najgorzej przegraną kampanię McVaya od czasu zatrudnienia w Los Angeles w 2017 roku, ponieważ mieli wiele kontuzji, w tym początkowego rozgrywającego. Mateusza StaffordaSzeroki odbiornik Spisek Coopera i odstraszania obronnego Aarona Donalda.

McVay podpisał przedłużenie kontraktu na sezon 2022, odpowiadającego długości kontraktu podpisanego przez dyrektora generalnego Lesa Sneada i trwającego przez cały sezon 2026.

To nie pierwszy raz, kiedy McVay przechodzi na emeryturę. W tygodniu poprzedzającym Super Bowl LVI w lutym McVay odpowiedział na pytanie, mówiąc, że „nie mógłby tego zrobić”, gdyby trenował do 60 roku życia i mówił o tym, czym chciałby się zajmować poza piłką nożną.

„Wiem, że kocham piłkę nożną i jestem tak zaangażowany w tę rzecz, że jestem teraz w tym momencie”, powiedział McVay w tym czasie. „Ale nawet czasami „Co chcesz zrobić?” Chcę mieć rodzinę i spędzać z nią czas”.

Po zwycięstwie Rams w Super Bowl McVay został zapytany, czy wróci do Los Angeles w 2022 roku. Odpowiedział: „Zobaczymy”. Ale niecałe dwa tygodnie po Super Bowl McVay powiedział ESPN, że nie będzie wykorzystywał żadnych możliwości telewizyjnych i wróci, by trenować Rams.

McVay, najmłodszy główny trener we współczesnej historii NFL, zatrudniony przez Rams w 2017 roku przed swoimi 31. urodzinami, doprowadził Los Angeles do rekordu 67-41 w ciągu sześciu sezonów, wliczając play-offy. Jego Rams zdobyli trzy tytuły NFC West, dwa mistrzostwa NFC i jeden Super Bowl.

Po tym sezonie McVay nazwał swoją pracę „pięknym wyzwaniem” i powiedział: „Nie zmieniłbym żadnej jej części”.

„Najważniejsze jest to, aby upewnić się, że masz tę radość, tę pasję, tę zdolność robienia rzeczy na poziomie, na którym wiesz, że możesz, jak możesz nie pozwolić wyzwaniom? Zmiażdżyć w sobie konkurenta… i tego rodzaju rzeczy nie zmieniaj tego, kim chcesz być jako lider. ? Taki właśnie jestem”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *