Shannon Doherty ujawnia, że ​​rak piersi rozprzestrzenił się na jej mózg – ostateczny termin

Shannen Doherty mówi, że rak piersi, po raz pierwszy zdiagnozowany w 2015 roku, rozprzestrzenił się na jej mózg Udostępnił wzruszające nagranie Opisuje swój strach podczas leczenia.

52-letnia aktorka jest bardzo popularna Beverly Hills, 90210 I Czarodziejka Styczniowa tomografia komputerowa „pokazała leki w moim mózgu”, napisała na swojej stronie na Instagramie.

w poniedziałek, Udostępnił wideo na Instagramie Powiedział, że przedstawia „proces dopasowywania maski, którą nosisz podczas promieniowania, do mózgu”. We wtorek podzieliła się kolejnym filmem z pierwszej rundy radioterapii w połowie stycznia.

Zakładając maskę ochronną, Doherty płacze, przygotowując się do zabiegu.

„Moje obawy są oczywiste” – napisał Doherty. „Mam klaustrofobię i dużo się dzieje w moim życiu”.

Doherty złożyła w kwietniu pozew o rozwód ze swoim mężem, fotografem Kurtem Isvarienko, z którym była od 11 lat.

„Mam szczęście, że mam wspaniałych lekarzy, takich jak dr Amin Mirahdi i niesamowitą technologię w Cedars-Sinai”, napisała Doherty w swoim poście na Instagramie. „Ale ten strach. Turbulencja. Czas wszystkiego. Tak wygląda rak”.

U Doherty zdiagnozowano raka piersi w 2015 roku, ale po przejściu leczenia został wyleczony do 2017 roku. Jednak ogłosiła w wywiadzie dla GMA w 2020 r., Że powrócił jako rak w stadium 4.

Wśród respondentów Doherty’ego była aktorka Selma Blair, która zmagała się z własnymi problemami zdrowotnymi ze stwardnieniem rozsianym. Blair napisała: „To coś, co można cofnąć. Uwielbiam cały mądry spokój, którego nauczyłeś się znajdować w najstraszniejszych chwilach. Wiedzieć, że cię trzymamy.

Aktorka Sarah Michelle Gellar odpowiedziała: „Jesteś wojownikiem”, podczas gdy Mira Servino powiedziała: „Przesyłam ci miłość”.

Aktor/reżyser Kevin Smith napisał: „Krzyczę ci, mój niezastąpiony przyjacielu. Przez całe życie byłeś nieustraszonym wojownikiem, więc zrozumiałe jest, że od czasu do czasu trochę się boisz. Ale kiedy te chwile przeminą, niech nieposkromiony duch Doherty przejmie na nowo.

City News Service przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *