Shannon Peador, aktorka z serialu „Prawdziwe gospodynie domowe”, aresztowana za jazdę pod wpływem i jazdę po pijanemu

Charlesa Sykesa/Bravo/Getty Images

Shannon Beader „Obejrzyj na żywo, co się dzieje”.CNN

„Prawdziwe gospodynie domowe z hrabstwa Orange” Według policji członkini obsady, Shannon Beador, została aresztowana w weekend w Newport Beach w Kalifornii za jazdę pod wpływem.

Beador (59 l.) został aresztowany w niedzielę wczesnym rankiem – powiedział CNN urzędnik ds. informacji publicznej Departamentu Policji w Newport Beach. Policja twierdzi, że zarówno jazda pod wpływem alkoholu, jak i potrącenie i ucieczka ze szkodami majątkowymi stanowią w sprawie Peadora zarzuty wykroczenia.

Niedługo potem została zwolniona.

CNN zwróciło się do prawnika Petera, Michaela Fella, z prośbą o komentarz.

„Wczoraj spędziłem trochę czasu z Shannon. Bardzo przeprasza i wyraża skruchę. Poczekamy na oficjalne informacje w tej sprawie, a Shannon jest gotowa wziąć pełną odpowiedzialność za swoje czyny, gdy tylko będą one dostępne. powiedział Fell MI! Komunikat prasowy opublikowany w poniedziałek.

Poinformował go o tym Jeff Lewis, agent nieruchomości i przyjaciel Petera Radio Sirius XM Pokaż jej rozmowę z Peterem po zdarzeniu Ludzie.

„Powiem wam, że bierze na siebie pełną odpowiedzialność” – powiedział Lewis, dodając, że Peytor również została „ranna” w wypadku samochodowym, „więc jej stan się poprawi”.

Beador dołączył do franczyzy Bravo w 2014 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *