Shawn Mendes odkłada światową trasę koncertową z powodu „zdrowia psychicznego”

NowyJuż teraz możesz posłuchać artykułów Fox News!

Shawn Mendes W piątek wieczorem ogłosił, że postanowił odłożyć światową trasę koncertową, powołując się na swoje „zdrowie psychiczne”.

Piosenkarka „Senorita” musiała przełożyć trasę koncertową 29 lipca w Uncasville w stanie Connecticut, ponieważ osiągnęła „punkt przełomowy”.

Opóźnianie koncertów łamie mi serce, powiedział w poście w swoich mediach społecznościowych, ale koncertuję od 15 roku życia i szczerze mówiąc, zawsze ciężko jest być w drodze z dala od przyjaciół i rodziny. „

Po kilku latach nieobecności w trasie powiedział, że czuje się gotowy, aby wrócić na drogę, ale ostatnio zdał sobie sprawę, że to „przedwczesne i niestety żniwo i presja na drodze dopadły mnie i osiągnąłem punkt krytyczny”.

Shawn Mendes pokazuje swoją sylwetkę bez koszuli na Hawajach

„Postanowiłam zrobić sobie trochę wolnego czasu, aby się wyleczyć i zadbać o siebie” – dodała Zdrowie psychiczne jest najważniejsze”, po rozmowie ze swoim zespołem i pracownikami służby zdrowia.

Shawn Mendes pozuje, gdy odbiera gwiazdę Sir Luciana Grange’a na Hollywood Walk of Fame 23 stycznia 2020 r. W Hollywood w Kalifornii. (Zdjęcie: David Livingston/Getty Images)
(Zdjęcie: David Livingston/Getty Images)

Tysiące fanów opublikowało w komentarzach wiadomości poparcia, w tym piosenkarz „Kochanie, jestem dobry” Andy Kramer, który napisał na Instagramie: „Kocham cię, człowieku – dumny z ciebie za robienie tego, czego potrzebujesz”.

Kramer niedawno przyznał w wywiadzie, że jego zdrowie psychiczne ucierpiało podczas pandemii koronawirusa.

„Poszedłem naprawdę ciężko i dostałem się na terapię i to właśnie mnie pomogło” – powiedział Cincinnati Enquirer. „Nie byłem zbyt pozytywny. Bardzo się załamałem”.

Shawn Mendes występuje na scenie podczas 8 roku życia "Możemy przetrwać" Audacy na koncercie w Hollywood Bowl 23 października 2021 w Los Angeles w Kalifornii.  (Zdjęcie: Amy Sussman/Getty Images dla Audacy)

Shawn Mendes występuje na scenie podczas 8. dorocznego koncertu Adasiego „We Can Survive” w Hollywood Bowl 23 października 2021 r. w Los Angeles w Kalifornii. (Zdjęcie: Amy Sussman/Getty Images dla Audacy)
(Zdjęcie: Amy Sussman/Getty Images dla Audacy)

Shawn Mendes rozpoczął rozstanie Camili Cabello po tym, jak związek stał się „stary”: Raport

23-letni Mendes był już wcześniej szczery w swoich zmaganiach, mówiąc fanom na Twitterze w kwietniu, że „czuje się przygnębiony” i martwi się, co ludzie mogą pomyśleć o prawdziwym nim „robię show lub się chowam”.

Powiedział, że ma „23 lata i ciągle czuje, że leci lub tonie”.

Camila Cabello i Shawn Mendes występują na scenie podczas MTV Video Music Awards 2019 w Prudential Center w New Jersey 26 sierpnia 2019 roku.  (Zdjęcie: Jeff Kravitz/FilmMagic)

Camila Cabello i Shawn Mendes występują na scenie podczas MTV Video Music Awards 2019 w Prudential Center w New Jersey 26 sierpnia 2019 roku. (Zdjęcie: Jeff Kravitz/FilmMagic)
(Zdjęcie: Jeff Kravitz/FilmMagic)

„Prawda jest taka, że ​​nawet przy tak dużym sukcesie nadal trudno mi poczuć, że nie zawiodłam”, ale zapewniła fanów, że jest „w porządku” i miała nadzieję, że jej myśli „rezonują” z niektórymi.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do biuletynu rozrywkowego

Podczas wakacji pod koniec grudnia zeszłego roku piosenkarka opublikowała wideo dla fanów na swoim Instagramie, mówiąc, że „ma teraz problemy z mediami społecznościowymi”, ale podziękowała im za wysłuchanie jej nowej piosenki „It Will Be”. OK”, który ukazał się po zerwaniu z koleżanką z wokalistki Camilą Cabello.

„Jestem tak dumny z tej piosenki i jestem bardzo wdzięczny, że jesteś do niej przywiązany i czuję się tak wdzięczny, że ludzie są na nią podatni i że ludzie się z nią bawią” – dodał.

Trasa „Wonder” Mendesa rozpoczęła się 27 czerwca w Portland w stanie Oregon i miała trwać do października w USA, a następnie na całym świecie do lata przyszłego roku.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Pierwszym koncertem, którego to dotyczyło, był koncert w St. Paul w Minnesocie w sobotni wieczór.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *