SNL brutalnie kpi z Rudy’ego Giulianiego po wyroku o zniesławienie na kwotę 148 milionów dolarów

Rudy Giuliani wyglądał znajomo w Studio 8H przy 30 Rockefeller Plaza. Wystąpił w przebraniu jako włoska babcia, walczył z Willem Ferrellem (jako Janet Reno) i dyrygując, uderzył „Joe Pesci” kijem do piłki nożnej. Sobotnia noc na żywo W 1997.

Na przestrzeni lat wystąpił kilka epizodycznie w skeczowych serialach komediowych, w tym w uroczystym momencie 29 września 2001 r., kiedy stał na głównej scenie z ratownikami. SNLPierwszy odcinek po 11 września.

W kolejnych latach były burmistrz Nowego Jorku w swoich wystąpieniach kpił z jego popularności wśród aktorów, teorii spiskowych dotyczących wyborów i lojalności wobec Donalda Trumpa.

Po wyborach prezydenckich w 2020 roku zdefraudował ponad 148 milionów dolarów od pary pracowników wyborczych. SNL Zredukowano go do rangi „burmistrza 11 września, bo tyle zostało na jego koncie bankowym”.

W odcinku „Weekendowej aktualizacji” współgospodarz Colin Jost oszukał byłego prawnika Trumpa.

„Wczoraj Rudy Giuliani otrzymał nakaz zapłaty oszałamiającej kwoty 148 milionów dolarów po uznaniu go za winnego zniesławienia dwóch pracowników wyborczych w Gruzji” – powiedział Jost. „Możesz zamienić to na miliard, ponieważ on nie ma jak tego zapłacić”.

„W tym momencie nazywają Giulianiego jedynie „burmistrzem 11 września”, ponieważ to wszystko, co ma na swoim koncie bankowym” – powiedział.

Podczas konferencji prasowej w 2020 r. Jost przemawiał obok zdjęcia przedstawiającego niesławny wizerunek Giulianiego, co wzmocniło fałszywe doniesienia o oszustwach wyborczych. „Co zaskakujące, widziałem tu lepsze czasy” – powiedział Jost.

Podczas rozprawy sędzia okręgowy USA Beryl Howell zapytała bezpośrednio pana Giulianiego o podburzające oświadczenia, które złożył przed sądem na temat powodów Ruby Freeman i Shay Moss. Powiedział jej, że to był wypadek.

„Wiele wypadków się zdarza” – powiedział sędzia Howell.

W sobotę w „Weekend Update” Jost odpowiedział panu Giulianiemu: „Och, czujesz ten zapach?”

Sędzia Howell uznał już Giulianiego za odpowiedzialnego za roszczenia o zniesławienie w orzeczeniu przedprocesowym wydanym na początku tego roku, będącym następstwem trwającego od lat pozwu złożonego przez parę matek i córek pracowników wyborczych, którzy w dalszym ciągu spotykali się z rasistowskimi znęcaniami i groźbami po tym, jak Giuliani skłamał. Praca w centrum liczenia głosów w Gruzji.

Po czterodniowym procesie przed sądem federalnym w Waszyngtonie, który odbył się w piątek, ośmioosobowa ława przysięgłych nakazała Giulianiemu zapłatę odpowiednio 16,2 mln dolarów i 16,99 mln dolarów tytułem odszkodowania oraz po 20 mln dolarów za umyślne spowodowanie cierpienia emocjonalnego. i 75 milionów dolarów odszkodowania karnego.

Szokujące orzeczenie stanowi uzupełnienie innych batalii prawnych Giulianiego Sprawa karna w Atlancie Zawiera także te same kłamstwa. byłemu prezydentowi i kilkunastu innym oskarżonym postawiono zarzuty rzekomego przyłączenia się do „przestępczego przedsięwzięcia” mającego na celu nielegalną zmianę wyników wyborów stanowych.

„Nie żałuję niczego” – powiedział w piątek dziennikarzom przed sądem Giuliani.

„Absurdalność tej liczby podkreśla absurdalność całej operacji” – stwierdził. „Jestem przekonany, że gdy ta sprawa trafi przed sprawiedliwy trybunał, wkrótce zostanie unieważniona, a od tego zakręci ci się w głowie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *