„SNL” zwraca uwagę na reakcję rodziców na protesty uczelni

„Saturday Night Live” naśmiewał się ze sprzecznych reakcji rodziców na udział uczniów w protestach uczelnianych w ten weekend.

Szkic skupiał się na trójce rodziców udzielonych w radiu NY1 w wywiadzie, w którym wyrazili zaniepokojenie udziałem uczniów.

„Cóż, było mi ciężko” – powiedział jeden z rodziców w talk show o skeczu. „Teraz jestem całym sercem za wolnością słowa, ale nie rozumiem, co im się wydaje, że osiągają. To naprawdę nadwyręża moje relacje z córką.

„Chcę pozwolić mojemu synowi dokonywać własnych wyborów. Ale szczerze mówiąc, jest to trochę przerażające. Te protesty stają się bardzo agresywne” – powiedział drugi rodzic.

Trzeci rodzic, grany przez Kenana Thompsona, wyraża poparcie dla protestu – do czasu, gdy dowiaduje się, że w obrazie może uczestniczyć jego córka, studentka Uniwersytetu Columbia.

„No cóż, myślę, że to wspaniale, wiesz, to jest cudowne. Nic nie napawa mnie większą dumą niż młodzi ludzie, którzy używają swoich głosów, by walczyć o rzeczy, w które wierzą” – powiedziała postać grana przez Thompsona.

Osoba przeprowadzająca wywiad odpowiedziała: „Twoja córka musi czuć ogromne wsparcie, kiedy jest poza domem”.

„Co się teraz dzieje? Czyja córka jest nieobecna?” Dodał: „Nie, nie, nie, nie, nie, stary. Popełniasz błąd. Lepiej, żeby Alexis Vanessa Roberts miała Buda w swojej klasie.

„Zamiast pokoju w akademiku, za który zapłaciłem, dowiaduję się, że przebywa wśród nich w nędznym namiocie” – kontynuował, odnosząc się do obozów założonych przez protestujących studentów na terenie kampusu, w których wielu spało w namiotach zamiast w pokojach w akademiku. Antywojna w Gazie.

Z wywiadu wynika, że ​​jego zdaniem ojciec był zwolennikiem protestu studenckiego.

„Popieram protesty Waszych dzieci. Nie moje dzieci. Moje dzieci wiedzą lepiej, strzelajcie. Alexis Vanessa nie jest szalona.

Postać Thompsona zwróciła uwagę na wysoką cenę w odpowiedzi na żądania protestujących Uniwersytetu Columbia dotyczące „wolnej Palestyny”.

„Moim zawodem jest Alexis Vanessa Roberts. OK Ona nie mówi o „uwolnij to”, „uwolnij tamto”, bo powiem ci, co nie jest darmowe: Kolumbia” – powiedział, wywołując aplauz publiczności. „Strzelaj, wiesz, że chcieli 68 000 dolarów rocznie?”

Postać Thompsona wybrała także wybrany przez jej córkę kierunek studiów afroamerykańskich.

„Jestem tutaj, żeby opłacić całe to czesne” – odpowiedział, gdy zapytano go, czym się zajmuje. „Zajmuję się tym wszystkim. Uber cały dzień. Uber je całą noc. W weekendy koszę trawniki. Sprzedawaj portfele Gucci. mojego pnia.” .Poluję, kiedy tylko jest to możliwe, na IG.

„Chodzi o to, żeby powiedzieć, że ukończyła studia afroamerykańskie. To tak, jakbyś, dziewczyno, była czarna przez całe życie. Wiesz, jak to jest” – powiedział.

Obraz powstał w związku z nasileniem się w ostatnich tygodniach protestów uczelni przeciwko wojnie w Gazie na kampusach uniwersyteckich. W niektórych szkołach, w tym na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku, wezwano policję do kontrolowania protestów po tym, jak administratorzy próbowali powstrzymać demonstrantów.

Prawa autorskie 2024 Nexstar Media Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści te nie mogą być publikowane, nadawane, przepisywane ani redystrybuowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *