Taylor Swift reaguje na debiut „Tortured Poets” z wynikiem 2,6 miliona egzemplarzy

Taylor Swift odpowiedziała na tę wiadomość w mediach społecznościowych w niedzielę Zakład Torturowanych Poetów zadebiutował w liczbie 2,61 miliona egzemplarzy, najwięcej ze wszystkich albumów od czasu wydania Adele w 2015 roku, 25.

„Byłem oszołomiony” – powiedział Swift napisał na Instagramie Pod karuzelą zdjęć polaroidowych z procesu nagrywania. „Jestem całkowicie zdumiony miłością, jaką okazaliście temu albumowi”.

tablica reklamowa Powiedział w niedzielę Torturowani poeci Debiut na pierwszym miejscu listy przebojów to 14. album Swifta, który zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów.

Wydany 19 kwietnia album zadebiutował w Stanach Zjednoczonych w liczbie 2,61 miliona równoważnych egzemplarzy, z czego 859 000 egzemplarzy na winylach. Płyta osiągnęła 1,9 miliona sprzedaży tradycyjnych albumów, co oznacza, że ​​zapewniła sobie tytuł najlepiej sprzedającego się albumu w 2024 roku, znacznie wyprzedzając Beyoncé. Kowboj Carter (drugi bestseller) 228 000.

„Dziękuję za słuchanie, przesyłanie strumieniowe i powitanie Torturowani poeci W twoim życiu” – kontynuował Swift. „Czuję się całkowicie przytłoczony”.

Swift powróci teraz jako headliner podczas swojej trasy koncertowej Eras w przyszłym miesiącu, powracając z pierwszym występem w Paryżu 9 maja. „Ten dzień nie może nadejść wystarczająco szybko” – napisała piosenkarka w swoim poście.

zeszły tydzień, Torturowani poeci Stał się najczęściej odtwarzanym albumem Spotify w ciągu jednego tygodnia, przekraczając 1 miliard odtworzeń pięć dni po premierze. W dniu premiery stał się pierwszym albumem w historii Spotify, który w ciągu jednego dnia uzyskał ponad 300 milionów odtworzeń. Swift jest także rekordzistką w kategorii artystki najczęściej odtwarzanej strumieniowo w ciągu jednego dnia, bijąc tym samym swój poprzedni rekord 1989 (wydanie Taylora) Od 27 października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *