Test Gwyneth Paltrow na 10 punktów

Sprawa dotyczy wypadku na nartach z 2016 roku, w którym obie strony twierdzą, że spowodowały wypadek.

Zaledwie kilka miesięcy po tym, jak sensacyjny proces aktorów Amber Heard i Johnny’ego Deppa został nagrany na ich telefony na całym świecie, na pierwszych stronach gazet pojawia się przypominający operę mydlaną proces innego hollywoodzkiego aktora. W ciągu zaledwie jednego tygodnia w sprawie pojawiły się szokujące sprzeczności i emocjonalne zeznania dotyczące wypadku na nartach z 2016 roku, w którym uczestniczyła zdobywczyni Oscara Gwyneth Paltrow.

Oto, co wydarzyło się do tej pory w sprawie:

Sprawa dotyczy wypadku na nartach w 2016 roku, w którym pani Paltrow i 76-letni Terry Sanderson twierdzą, że to drugie spowodowało wypadek. Pan Sanderson pozywa panią Paltrow o 300 000 dolarów, twierdząc, że w wyniku wypadku doznał trwałego uszkodzenia mózgu i czterech złamań kości.

6568jedzenie8

Terry Sanderson twierdzi, że wypadek spowodował trwałe uszkodzenie mózgu i cztery złamane żebra.

Gwyneth Paltrow pozwała Sandersona o „symboliczny” 1 dolar i opłaty adwokackie, które mogą sięgać tysięcy dolarów. Sąd zakwestionował również, czy pani Paltrow była „dobrymi przyjaciółmi z Taylor Swift” i czy 1 $ odszkodowania, którego domagała się w pozwie o napaść na tle seksualnym z udziałem pani Swift w 2017 roku.

Zapytana, czy odszkodowania, o które się ubiegała, są symboliczne, pani Paltrow zgodziła się, że tak. „To symboliczne, ponieważ szkody są naprawdę wysokie”, powiedział, zanim powiedział, że jego pozew był „próbą wykorzystania jego sławy i fortuny”.

Drugiego dnia procesu kamera skierowana bezpośrednio na panią Paltrow i jej prawnika została uznana za naruszenie procedury sądowej. Sędzia powiedział: „Uważam to za naruszenie i poprosiłem reportera, aby powiedział nam, że teraz utrudnia to naszą działalność. Jeśli sytuacja się powtórzy, reporter zostanie poproszony o opuszczenie lokalu.

W swojej wersji incydentu pani Paltrow powiedziała, że ​​początkowo myślała, że ​​padła ofiarą napaści seksualnej, mówiąc, że czuła się, jakby „łyżeli”, kiedy oboje upadli na podłogę.

ct16keng

Styl sali sądowej pani Paltrow był centralnym punktem procesu, a wiele strojów zawierało elementy jej własnej marki.

Pan Sanderson i jego prawnicy zaproponowali alternatywną historię, mówiąc, że założyciel Coop „wymknął się spod kontroli”. Pani Paltrow zaprzeczyła, jakoby zachowywała się „niebezpiecznie” na trasie narciarskiej, z czym, jak powiedziała, była wcześniej zaznajomiona.

Po tym, jak naoczny świadek złożył inną relację z wypadku niż ta, którą przedstawiła pani Paltrow, zakwestionowała ona dokładność zeznań i upierała się, że została napadnięta.

Ze łzami w oczach córka Sandersona oskarżyła, że ​​wypadek spowodował „zmianę osobowości” jej ojca i przytoczyła wymianę zdań między nim a jego wnuczką, podczas której „odciął ją”, gdy próbowała zamknąć drzwi samochodu.

Oprócz sprzecznych zeznań i gorących wymian, styl pani Paltrow na sali sądowej był centralnym punktem procesu, a wiele jej strojów zawierało elementy jej własnej marki. Użyła niebieskiego skórzanego notatnika za 250 dolarów, aby ukryć twarz przed kamerami.

pmjr3h0o

Pani Paltrow użyła niebieskiego skórzanego notatnika za 250 dolarów, aby ukryć swoją twarz przed kamerami.

Postępowanie zostanie wznowione w poniedziałek, a pan Sanderson złoży zeznania. Oczekuje się, że zespół pani Paltrow zabierze ze sobą ekspertów medycznych, instruktorów narciarstwa i jej dwoje dzieci, 16-letniego Mosesa i 18-letnią Apple.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *