UFC 300: Pereira vs. Wyniki i analizy na żywo Hill

UFC 300 już jest. Najwspanialsza karta, jaką kiedykolwiek złożono.

Alex Pereira postawił na szali swój tytuł wagi półciężkiej w walce wieczoru przeciwko Jamahal Hill. Walka jest ogłaszana jako ostatnia z naładowanej karty i zapowiada się na ciekawe starcie 12 obecnych i byłych mistrzów i napastników UFC. Pereira ma bilans 9-1 i ma 7 zwycięstw przez KO w swoich ostatnich 10 walkach, w tym siedmiu w UFC. Hill ma bilans 8-1 w ostatnich 10 walkach i 1 bez walki. Sześć z ośmiu zwycięstw odniosło przez KO.

W co-main wydarzeniu, po raz pierwszy w historii UFC, dwóch zawodników z Chin spotyka się o mistrzostwo świata. Zhang Weily, posiadacz tytułu, który w maju ubiegłego roku na UFC 288 pokonała Jessicę Andrade w pierwszej rundzie, zmierzy się z Yanem Cheonenem.

Przyjaciele, którzy stali się rywalami, Justin Gaethje i Max Holloway będą walczyć o tytuł BMF, który choć nie jest „prawdziwą” walką o mistrzostwo, może ukraść show. Zarówno Gaethje, jak i Holloway mają styl przyjazny fanom i są bardzo ciekawymi zawodnikami, których warto oglądać, gdy wkraczają do oktagonu.

Wcześniej były mistrz wagi lekkiej Charles Oliveira zmierzy się z Armanem Sarukianem, który ma bilans 8-2 od czasu dołączenia do UFC po prawie pięciu latach. Oliveira jest weteranem UFC, który stoczył 32 walki. Zdobył tytuł dzięki zwycięstwu przez KO nad Michaelem Chandlerem na UFC 262 i odniósł dwa zwycięstwa w obronie przeciwko Dustinowi Poirierowi na UFC 269 i Justinowi Gaethje na UFC 274.

W eliminacjach Kayla Harrison zadebiutowała w UFC w walce w wadze koguciej z byłą mistrzynią Holly Holm. Harrison, dwukrotny złoty medalista Stanów Zjednoczonych w judo w latach 2012 i 2016, jest nieco faworyzowany w stosunku do Holma, byłego boksera i mistrza amatorskiego kickboxingu. Zwycięzca może w następnej kolejności zmierzyć się z Raquel Pennington o pas do 135 funtów.

Bądź na bieżąco z wynikami na żywo i analizami rund prowadzonymi przez Bretta Okamoto, Marka Raimondiego, Andreasa Hale'a i Jeffa Wagenheima. Lub Kup PPV tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *