Wampiry z przyczepą Day Shift w poważnym stylu

Jamie Foxx i Snoop Dogg na dziennej zmianie

Posiadający karty członkowie Związku Łowców Wampirów
Obrazek: Netflix

Urban Fantasy często skłania się w stronę filtra neonowo-błękitno-nocnego, ale w środku Praca dzienna, Nadchodzący film akcji od Netflixa i Jamie FoxxThe Łowcy wampirów Walczą Bio-pijawki Siedemdziesiąt dwa i przy słonecznej pogodzie w Los Angeles. Po ujawnieniu przyczepy przez ŚwiergotNetflix z dumą informuje, że film jest „od tych, którzy uczyli”. John Wick Jak skopać tyłek”, a tak naprawdę nie jest Niedomówienie.

W obliczu zbliżającego się przeprowadzki swojej rodziny, Jamie Foxx Ubolewa nad niską pensją, którą dostaje ze sprzedaży Części wampira Teraz jest poza Unią. Gdy próbuje zdobyć szacunek sojuszu Huntera, jego stary przyjaciel (Snoop Dogg) pomaga mu, dając mu wskazówki i wnosząc za niego dobre słowo. Również dobre Praca w ciągu dnia Uznanie, że praca w sklepie związkowym w porównaniu z freelancerem przyniesie Ci więcej pieniędzy. Chcemy zobaczyć jedność.

Zmiana dzienna | Jamie Foxx, Dave Franco i Snoop Dogg | Oficjalny zwiastun | Netflix

Lekki na każdej fabule i ciężki do polowania na potwory, o ile widzę. Praca w ciągu dnia Brzmi jak śmiech na minutę? Komedia z zabawnymi wampirami i mnóstwem strzelanin. W rolach głównych Jamie Foxx i Dave Franco, którzy wydają się wykonywać swoją pracę z postaciami, którą robią najlepiej, pierwszy pełen czarnego humoru i groźny linijka o złotym sercu, drugi to samooceniający się, niespokojny dobry facet nad swoim głowa. Reżyseruje JJ Perry, a drugoplanową obsadą są Snoop Dogg, Carla Sousa, Megan Good i Natasha Liu Portiso.

Praca w ciągu dnia Dostępne do streamowania w serwisie Netflix w piątek, 12 sierpnia.


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Zobacz, kiedy spodziewać się najnowszych Wspaniale I Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej Uniwersum DC w filmie i telewizjiI wszystko, co musisz wiedzieć Smoczy Dom I Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *