Wybitny lokalny darczyńca polityczny, biznesmen znaleziony martwy na Atlantic Beach, objęty dochodzeniem JSO

Plaża Atlantyku, Floryda. – Zmarł wybitny biznesmen z północno-wschodniej Florydy i znany darczyńca polityczny.

Według wielu źródeł Kent Sterman został znaleziony martwy w swoim samochodzie w czwartek wieczorem na poczcie Mayport w Atlantic Beach. Ma 50 lat.

Policja twierdzi, że w śmierci nie było żadnego faulu.

Według biura szeryfa w Jacksonville, Stermone był przedmiotem „aktywnego śledztwa”, które rozpoczęło się na kilka tygodni przed jego śmiercią.

„To dochodzenie jest obecnie w toku i będzie kontynuowane aż do jego zakończenia. Podobnie jak w przypadku wszystkich aktywnych dochodzeń, w tej chwili dostępnych jest niewiele informacji. Jednak po zakończeniu dochodzenia wszystkie istotne informacje zostaną podane do wiadomości publicznej” – szeryf Jacksonville — powiedział TK Waters w oświadczeniu dla News4JAX.

Poinformowano o polityce na Florydzie Stermone również miał problemy zdrowotne i w poniedziałek doznał udaru mózgu.

Były przedstawiciel stanu Travis Cummings powiedział News4JAX, że on i Stermone byli współlokatorami z college’u i bliskimi przyjaciółmi.

„Moja rodzina i społeczność NE Florida są głęboko zasmuceni odejściem naszego drogiego przyjaciela Kenta Stermone. Proszę, aby wszyscy pamiętali o Christy i Abby w swoich myślach i modlitwach, szanując jednocześnie ich prywatność. „Nie sądzę, aby wkład Kenta w naszą społeczność, nasze osoby udzielające pierwszej pomocy i osoby w potrzebie kiedykolwiek został w pełni poznany lub zrealizowany” – napisał Cummings w oświadczeniu dla News4JAX.

Sterman pełnił funkcję członka zarządu w State University System of Florida. Według strony internetowej grupy, Sterman był przewodniczącym Total Military Administration i służył w Radzie Doradczej Florida Highway Patrol oraz przewodniczył Radzie Doradczej Gubernatora ds. Transformacji Bezpieczeństwa Publicznego.

Wieloletni przyjaciel gubernatora Rona DeSantisa i burmistrza Lenny’ego Curry’ego, Sterman był dobrze powiązanym konsultantem politycznym GOP hrabstwa Duval.

Szeryf Waters przesłał kondolencje rodzinie Stermanów.

„Moje kondolencje kieruję do rodziny Stermanów w czasie ich straty. Bez wątpienia ich smutek będzie wielki, a moje serce jest z nimi” – powiedział Waters.

Dyrektor ds. komunikacji DeSantis, Taryn Fenske, przesłał News4JAX oświadczenie.

„Gubernator i pierwsza dama byli zszokowani i zasmuceni wiadomością o śmierci Kenta, a ich modlitwy (i modlitwy całego naszego biura) są z jego rodziną w tym trudnym czasie” – czytamy w oświadczeniu.

Incydent związany z jego śmiercią jest badany przez Departament Policji Wybrzeża Atlantyku, powiedział JSO. Dalsze informacje na ten temat należy przesłać do nich.

W 2015 roku Sterman został nazwany Obywatelem Roku przez Biuro Szeryfa w Jacksonville.

News4JAX skontaktował się z Duval GOP i innymi lokalnymi liderami w celu uzyskania komentarza.

Wybitny lokalny darczyńca polityczny i biznesmen Kent Sterman (w środku w białej koszuli) wraz z byłym szeryfem Jacksonville Mikiem Williamsem i innymi osobami w 2015 r. (Prawa autorskie 2022 WJXT News4Jax — Wszelkie prawa zastrzeżone.)

Copyright 2022 by WJXT News4JAX – Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *