Wyniki turnieju NCAA 2024, mecze, aktualizacje: Śledź na żywo sobotnią akcję March Madness

Podczas gdy w sobotę trwa pierwsza runda zawodów kobiet, rozpoczyna się druga runda zawodów mężczyzn.

Podczas gdy w popołudniowych meczach rozgrywane są głównie pojedynki kobiet, wieczorami dominują mężczyźni. Tak czy inaczej, będzie to kolejny pełen wrażeń dzień turnieju NCAA od początku do końca.

Oto kompletny przewodnik po długim dniu spędzonym na koszykówce.

NIE. 6 Syrakuzy 74, nr. 11 Arizona 69

16:00 – Nie. 5 Oklahoma vs. nie. 12 Wybrzeże Zatoki Florydzkiej (ESPNEWS)

16:30 – Nie. 1 USC vs. nie. 16 Texas A&M-Corpus Christi (ESPN)

16:45 – Nie. 7 Ole Miss vs. nie. 10 Market (ESPNU)

sobotni wieczór

17:30 – Nie. 1 Karolina Północna vs. nie. 9 Stan Michigan (CBS)

18:10 – Nie. 2 Stan Iowa vs. nie. 7 Stan Waszyngton (TNT)

19:10 – nie. 11 NC Stan i nr. 14 Oakland (TBS/TruTV)

20:00 – nie. 2 Tennessee kontra Nie. 7 Teksas (CBS)

20:40 – nie. 3 Illinois vs. nie. 11 Duquesne (DNT)

21:40 – nie. 3 Creighton przeciwko nr. 11 Oregon (TBS/TruTV)

17:30 – Nie. 8 Wirginia Zachodnia vs. nie. 9 w Princeton (ESPN2)

19:00 – nie. 7 Creighton kontra nie. 10 UNLV (ESPNEWS)

19:30 – nie. 4 Gonzaga vs. nie. 13 UC Irvine (ESPN2)

21:30 – Nie. 2 UCLA vs. nie. 15 Baptysta z Kalifornii (ESPN2)

22:00 – nie. 5 Utah vs. nie. 12 Stan Dakota Południowa (ESPNU)

na żywo80 aktualizacji

• OU prowadzi 73:70. To piłka FGCU, zostało 15 sekund. Ostatnia szansa dla Orłów.

• Nr 1 w rankingu Karolina Północna ma początkowe kłopoty. Spartanie w ogniu!

• Payton Verhulst uderzył sprzęgłem z wysokości 3 metrów i dał OU prowadzenie 72-70. Pozostało 37 sekund.

• FGCU podjęło serię 9-2 i zremisowało 70-70! Niecała minuta gry.

• Oklahomie może ujść na sucho ten zdenerwowany wysiłek

• Trwa akcja UNC-Michigan, a Spartanie rozpoczęli ostrzał.

• Finał: Syracuse 74, Arizona 69

W ostatnich minutach Dyaisha Fair po prostu przejęła kontrolę nad meczem. Gdy Orange przegrywał 56:51, gwiazdor serii rozpoczął serię 11:0, kończąc wszelkie nadzieje na rozczarowujący wynik. Zwycięstwo zakończył z 32 punktami.

• Gdy FGCU zakończyło trzecią kwartę mocnym uderzeniem, Oklahomę czekało niepokojące zjawisko.

• Syracuse ma serię 11-0. Wszystkie z wystawy Tyasha! Na 32 sekundy przed końcem Pomarańczowi prowadzili 72-66.

• Tyasha znów jest sprawiedliwa! Trafiła kolejnego skoczka i powiększyła prowadzenie Syracuse do 70-66. 45 sekund do gry.

28 punktów pomoże Fair uniknąć dzisiejszego nieporozumienia z Pomarańczowymi.

• Finał: Gonzaga 89, Kansas 68

Drugą połowę Jacks przeżywali bez przerwy. Anton Watson prowadzi z 21 punktami, ale pięciu różnych zawodników Gonzagi zdobyło w zwycięstwie 11 lub więcej punktów. Awansują w meczu ze zwycięzcą stanu Purdue-Utah.

• Sprzęgło Dyaisha Fair 3 daje Syracuse prowadzenie! Przegrywa z Arizoną 68:66, a do końca meczu pozostaje 1:04

• Dziewczęta z Arizony ponoszą drugą porażkę w turnieju

• Dyaisha Fair powrócił do gry po pauzie z powodu możliwej kontuzji stopy. Hak. Za głęboką teatralnością Orange Fair chce wrócić i wygrać. Jeśli Arizona przegra, będzie to piąta porażka w tym tygodniu z wynikiem 11 na 6 zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

• Finał: Iowa 91, Święty Krzyż 65

To nie jest zwykła próba gry w hokeja, ale i tak dostają „W”. Caitlin Clark na początku meczu niewiele brakowało do triple-double z 27 punktami, 10 asystami i ośmioma zbiórkami.

• 4Q: Nie. 6 Syrakuzy 51, nr. 11 Arizona 51

Oprócz Dyaisha Fair w czwartej kwarcie, Syracuse potrzebuje kogoś, kto przyspieszy i zdobędzie bramkę. Zwykle jest to Georgia Woolley (13,9 punktów na mecz) lub obrońca Alana Rice (10 punktów na mecz). Woolley miał wynik 2-2 i zdobył sześć punktów. Rice nie trafił do kosza w czterech próbach i ma 4 z 8 trafień z linii rzutów wolnych i zdobywa cztery punkty.