Zach Bryant aresztowany w Oklahomie przeprasza w mediach społecznościowych

Michaela Bucknera/Variety/Getty Images

Zach Bryan występuje podczas koncertu w Crypto.com Arena 23 sierpnia w Los Angeles w Kalifornii.CNN

Piosenkarz country Zach Bryan został aresztowany w czwartek wieczorem w Oklahomie KJRH, spółka zależna CNN Oraz post piosenkarki w mediach społecznościowych.

KJRH poinformowało, że Bryan został „aresztowany w czwartek wieczorem w Winita za utrudnianie działania wymiaru sprawiedliwości” i „wyszedł z więzienia hrabstwa Craig około półtorej godziny po tym, jak został ukarany”.

Nie jest jasne, co w tym przypadku stanowi naruszenie utrudniania działania wymiaru sprawiedliwości. Prawo stanu Oklahoma stanowi, że dana osoba „celowo opóźnia lub utrudnia działanie funkcjonariuszowi publicznemu lub podejmuje próbę wywiązania się z jakichkolwiek obowiązków wynikających ze swojego urzędu”.

CNN skontaktowało się z patrolem autostradowym Oklahoma i biurem szeryfa hrabstwa Craig w celu uzyskania informacji.

Briana Przeprosiłem i wysłałem na swoim zweryfikowanym koncie w mediach społecznościowych w czwartkowy wieczór.

„Dzisiaj miałem incydent z patrolem autostradowym w Oklahomie. Emocje wzięły nade mną górę i przekroczyłem wszelkie granice w tym, co powiedziałem. Wspieram organy ścigania tak samo jak każdy i w tym momencie jestem sfrustrowany, to nie w moim stylu, i przepraszam” – powiedziała piosenkarka.

KTUL/Więzienie hrabstwa Craig

Zdjęcie rezerwacji autorstwa Zacha Bryana

„Zaprowadzili mnie do więzienia, gdzie unoszę się w wazonie. Modlitwy, abyśmy wszyscy mogli już z tym skończyć, i modlitwy, żeby ludzie wiedzieli, że staram się, jak mogę. Kocham was i naprawdę przepraszam funkcjonariuszy” – Brian nieprzerwany.

Kariera marynarza nabrała rozpędu w 2017 roku, kiedy jego filmy ze śpiewem stały się popularne w mediach społecznościowych.

Według „New York Timesa”. Niektórzy przyjaciele z Marynarki Wojennej pomogli jej wydać debiutancki album „DeAnn” w 2019 roku.

Potem ukazały się trzy kolejne albumy, w tym najnowszy, zatytułowany tak samo, wydany w sierpniu Nie podano. 1 piosenka na liście Hot 100 magazynu Billboard Z „I Remember Everything” w duecie z gwiazdą country Kacey Musgraves.

Briana powiedział New York Times w 2022 r Był zdeterminowany, aby kontynuować tworzenie muzyki.

„To nie dlatego, że czułem motywację. Nie dlatego, że chciałem być sławny. Nie dlatego, że chciałem być bogaty” – powiedział. „Właściwie siedziałem tam, myślałem o mojej mamie i byłem jak „Coś mi mówi, żebym nie przestawał tego robić”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *