49ers kontra Wynik ładowarki: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty, analiza „Sunday Night Football”

Trwa dziesiąta edycja Sunday Night Football, gdy Los Angeles Chargers wyruszają na północ, by zmierzyć się z San Francisco 49ers.

Obie drużyny powracają z 9. tygodnia, ale tylko jedna drużyna ma swój zespół na poziomie umiejętności ofensywnych w pełnej sile. 49ers będą mieli DeBeau Samuela i Christiana McCaffreya w pełnym składzie po raz pierwszy, odkąd McCaffrey był na pół etatu w swoim pierwszym meczu z zespołem, a Samuel odpadł w 8. tygodniu z powodu kontuzji. Tymczasem Chargers nadal będą bez Keenana Allena i Mike’a Williamsa, pozostawiając Justina Herberta z Joshem Palmerem, Geraldem Everettem i DeAndre Carterem jako jego najlepszymi opcjami na zewnątrz. 49ers (podobnie jak Chargers) wciąż mają problemy z kontuzją w obronie, jednak Eric Armstead odpada w tym meczu, a Jason Verrett znów ma kontuzjowaną rezerwę.

Która z tych drużyn lepiej rozpocznie drugą połowę sezonu? Dowiemy się wkrótce. W międzyczasie zamknij go na naszym blogu na żywo przez cały wieczór, ponieważ będziemy Cię na bieżąco informować o statystykach, wynikach i najciekawszych momentach.

Jak zobaczyć

Data: niedziela, 13 listopada | Czas: 20:20 ET
Lokalizacja: Stadion Levi’s (Santa Clara, Kalifornia)
TELEWIZJA: Lis | Strumień: fuboTV (Spróbuj za darmo)
Podążać: Aplikacja sportowa CBS
Sprzeczności: 49ers -7, O/U 45.5 (Kursy dzięki uprzejmości Caesars Sportsbook)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *