Chris Rock zajmuje się „wybraną wściekłością” w specjalnym programie Netflix na żywo z ceremonii rozdania Oscarów

(CNN) Chrisa Rocka W końcu odniósł się do klapsa Oscara i przeszedł do historii Netflix w sobotę, podczas pierwszego globalnego wydarzenia streamingowego platformy.

„Spróbuję dziś wieczorem dać show, nie obrażając nikogo. Zrobię co w mojej mocy, ponieważ nigdy nie wiadomo, kto może zostać wyzwolony” – powiedział Rock, otwierając swój set z Baltimore. „Ludzie zawsze mówią, że słowa ranią… Każdy, kto mówi, że słowa ranią, nigdy nie został uderzony w twarz”.

Po szybkiej i oczywistej wzmiance o tym, jak Will Smith spoliczkował go na scenie podczas zeszłorocznej ceremonii rozdania Oscarów, Rock zachował swoje żarty na temat tego incydentu do ostatnich dziesięciu minut programu.

„Wszyscy wiecie, co mi się przydarzyło, gdy zostałem pobity przez Shuga Smitha” – powiedział Rock. „Wciąż boli. Miałem „Summertime” w uszach. Ale nie jestem ofiarą, kochanie. Nigdy nie zobaczysz, jak płaczę na Oprah lub Gayle… Przyjąłem ten cios jak Pacquiao.Jego żona Jada Pinkett zasugerowała, że ​​odpowiedź Smitha na oscarowy żart Rocka Smitha dotyczyła bardziej ich związku niż jego.

„Kochałem Willa Smitha przez całe życie” – powiedział Rock. „Całe życie kibicowałem Willowi Smithowi… Teraz oglądam„ Wybawienie ”.

Smith gra zniewolonego mężczyznę w dramacie z epoki „Emancypacja”.

Rock powiedział, że ludzie pytali go: „Dlaczego nic nie zrobiłeś tamtej nocy? Bo mam rodziców. Wiesz, czego nauczyli mnie moi rodzice? Nie walcz przed białymi ludźmi”.

Zatytułowany „Chris Rock: Selective Outrage”, komik poruszał różne tematy w ciągu pierwszych 50 minut, w tym uzależnienie od narkotyków, aborcję, rasizm w Ameryce, Meghan, księżną Sussex, rodzinę Kardashian i „przebudzenie”.

„Nie mam problemu z czujnością. Nie mam z tym problemu. Jestem za sprawiedliwością społeczną. Jestem za tym, by ludzie zmarginalizowani dostali swoje prawa. Mam problem z selektywnym oburzeniem”. – powiedział Rock. „Wiesz, o czym mówię. Ktoś coś robi, zostaje odwołany. Ktoś inny robi to samo, nic. Wiesz, o czym mówię… Ludzie, którzy grają piosenki Michaela Jacksona, nie grają R. Kelly. Ta sama zbrodnia, jedna z nich ma świetne piosenki. ”„Chris Rock: Selective Outrange” było pierwszym wydarzeniem transmitowanym na żywo w serwisie Netflix.

Zwracając się do podziału kraju, Rock powiedział: „Ameryka jest teraz w strasznym miejscu”.

„Jesteśmy gorsi niż Ukraina. Tak, powiedziałem to. Wiesz dlaczego? Ponieważ Ukraina jest zjednoczona, a Ameryka wyraźnie podzielona” – żartował Rock. „Jeśli Rosjanie przyjdą tu teraz, połowa kraju powie:„ Posłuchajmy ich ”. Jesteśmy teraz w złym miejscu”.

Rock zbadał również swoje życie miłosne, mówiąc, że zdał sobie sprawę, ile kobiety robią mężczyznom, kiedy zauważył, że jego poszewki na poduszki są brudne.

„Staram się umawiać z dziewczynami w moim wieku, które są 10-15 lat młodsze ode mnie” – powiedziała. „Nie nienawidź gracza, nie nienawidź gry. Nie jestem bogaty ani w formie, aby rozmawiać o Anicie Baker. Próbuję pieprzyć bramę doja”.

Występ Rocka jest szóstym stand-upem specjalnym Rocka i drugim dla Netflix po wyreżyserowanym przez Bo Burnhama „Tamboreen” z 2018 roku.

Komik Ronnie Cheung rozpoczął pre-show na żywo z Los Angeles, gdzie powiedział publiczności: „Mogliśmy zrobić to wszystko i nikogo by to nie obchodziło, ale robimy to ze szlachetnego powodu: żeby w końcu spróbować. Zabić tradycyjną telewizję i wyprowadzić ją z nędzy.” W rzeczywistości, jeśli słuchasz wystarczająco uważnie, usłyszysz pokolenie wyżu demograficznego anulujące ostatnie pakiety abonamentowe telewizji kablowej.

Był też specjalny post-show z komikami Arsenio Hall, Daną Garvey, Davidem Spade, Yvonne Orji i innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *