Georgia kontra Kentucky, stan Ohio kontra Maryland i nie tylko

Rozgrywający UCLA, Dorian Thompson-Robinson, rzuca przeciwko trojanom USC w Rose Bowl 19 listopada 2022 r. W Pasadenie w Kalifornii. (Zdjęcie: Harry Howe/Getty Images)

W przyszłym tygodniu w tygodniu rywalizacji niepokonane drużyny uniwersyteckiego futbolu mogą się doczekać.

Nie. 2 stan Ohio, nr. 3 Michigan i nr. Wszyscy 4 TCU musieli uniknąć kilku bliskich spotkań w sobotę.

stan Ohio Poprowadził wściekły późny rajd z Maryland wygrać 43:30. Michigan pokonał Illinois 19-17 po rzucie z gry na 9 sekund przed końcem gry, oraz TCU pokonał Baylora 29-28 po własnej bramce z ostatniej sekundy gry.

Numer 1 Georgia również odniosła przekonujące zwycięstwo 16-6 nad Kentucky. W końcu wszyscy wykonali zadanie na ostatni weekend sezonu zasadniczego o wysoką stawkę.

Ale tej nocy światło reflektorów przenosi się na Pac-12.

USC to samotna drużyna konferencji, która pozostała w wyścigu College Football Playoff, a jej wymagająca podróż finałowa rozpoczyna się w sobotę wieczorem od wycieczki przez miasto do UCLA.

Eugene ma kolejny świetny pojedynek, gdy Oregon będzie gospodarzem Utah, co ma znaczący wpływ na tytuł Pac-12.

Nie. na wojnie w Południowej Karolinie. Śledzimy również 5 Tennessee.

Oto, co jeszcze oglądamy dziś wieczorem.

Czas: 22:30 ET | telewizja: ESPN | Linia: Utah -1,5 | Razem: 61,5

Podobnie jak mecz USC-UCLA, ten pojedynek jest ważny dla wyścigu o tytuł Pac-12. Utah i Oregon mają bilans 6-1 w grze konferencyjnej, pół meczu za USC 7-1 i mecz przed UCLA i Waszyngtonem, oba 5-2.

Kontuzje QB mają na to duży wpływ. Podczas gdy Utah QB Cam Rising wydaje się powracać po opuszczeniu gry kilka tygodni temu, Bo Nix z Oregonu pozostaje znakiem zapytania. Doznał kontuzji stopy lub kostki pod koniec zeszłotygodniowej bolesnej porażki z Waszyngtonem. Sztab trenerski był małomówny na temat statusu Knicks, ale fakt, że Oregon przeszedł z 3-punktowego faworyta do 1,5-punktowego przegranego w środę wieczorem, wiele mówi. Jeśli Knicks nie mogą iść, Ty Thompson dostanie skinienie głową w tym ważnym pojedynku.

Co się wydarzyło do tej pory?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *