Jak Ariana Maddix odkryła, że ​​Tom Sandoval zdradza ją z Rachel Lewis

telewizja

3 marca 2023 | 22:16

Ariana Maddix odkryła, że ​​Tom Sandoval ją zdradza, kiedy włączyła telefon.tomsandoval1/Instagram

Ariana Maddis dowiedziała się, że Tom Sandoval ją zdradza po znalezieniu na jej telefonie filmu z wyraźnym seksem wysłanego przez Raquel Levis, strona szósta może to potwierdzić.

Madix dowiedziała się o ich „miesięcznym” romansie, gdy w jej telefonie pojawiło się wideo z selfie kilka minut po tym, jak zobaczyła występ zespołu jej chłopaka, Toma Sandoval & The Most Extras, w środę wieczorem. Ludzie mówili w piątek.

Na wylocie gwiazda „Vanderpump Rules” przewinęła następnie wątek tekstowy, w którym przeczytała historię nieodpowiednich wiadomości. Natychmiast ona i Sandoval opuścili miejsce zdarzenia.

Źródło powiedziało nam wcześniej, że Maddicks jest „załamany” romansem i nie wydaje się mieć z nią „żadnych problemów”.

„Ariana była zaskoczona oszustwem” – powiedział nam informator, dodając, że „ostatnio byli publicznie przywiązani”.

Raquel Leviss wysłała mu wideo w stylu selfie o charakterze jednoznacznie seksualnym, które Mattix zobaczył w środę.
Instagram/@raquelleviss

W rzeczywistości na chwilę przed tym, jak Sandoval odkryła teksty o jej związku z Medykami, Page Six powiedziała: „Zdecydowanie mieliśmy wzloty i upadki, ale myślę, że byliśmy naprawdę dobrzy w wzajemnym szacunku”.

Sandoval zauważył, że on i Maddix „wspierają się nawzajem w granicach rozsądku… słusznie”, dodając: „Myślę, że to zadziałało, wiesz?”

W międzyczasie Maddicks czuje się „zdradzona” przez Levisa, byłego „jednego dla niej”, kiedy odwołuje swoje zaręczyny z Jamesem Kennedym.

37-latka wyrzuciła Sandoval z domu w Los Angeles, ponieważ została sfotografowana, jak pakuje walizki do samochodu przyjaciela i odjeżdża.

Po odkryciu ich „comiesięcznego” romansu, Mattix szybko zakończył sprawy.
Instagram / Tom Sandoval
Wyrzuciła go też z domu.
Nicole Weingart/Bravo

W piątek fani Bravo byli zszokowani, gdy pojawiła się wiadomość, że jedna z najsilniejszych par serialu nazwała to rezygnacją z Levis, 28 lat.

Znawca powiedział nam, że Levis, lat 39, i Sandoval „nieodpowiednio wchodzili w interakcje od miesięcy” w sierpniu 2022 r., zanim była królowa piękności podzieliła się pocałunkiem ze swoim najlepszym przyjacielem Tomem Schwartzem.

Ich romans „zaczął się zeszłego lata”, kiedy Levi rzekomo „spał w domu Toma i Ariany, kiedy Ariana była poza miastem”.

Romans Sandovala i Leviego rozpoczął się latem.
Instagram / Raquel Leviss

Aby uzyskać więcej aktualizacji Page Six reality TV…


Po zakończeniu ich związku inne gwiazdy „VPR” za pośrednictwem mediów społecznościowych wyraziły swoje poparcie dla Madix.

Lala Kent i były narzeczony Leviego, James Kennedy, wezwał fanów do bojkotu dzisiejszego występu Sandovala, podczas gdy była Sandoval, Kristen Dowd, ogłosiła się „Drużyną Ariany”.

„Karma naprawdę nadchodzi, więc Rahul musi iść do domu” – dodał Dowd.

Nawet Jax Taylor, znany jako czarny charakter serialu, uderzył swojego nemezis Sandovala, mówiąc: „Nazywałem wiele rzeczy w serialu, w które ludzie nie wierzą… Wszystko, co mówię, zawsze kończy się prawdą.. #pumprules . „

Ani Santovalo, ani Levis nie mówili o swoim romansie. Maxit usunął wszystkie swoje media społecznościowe.
https://pagesix.com/2023/03/03/how-ariana-madix-discovered-tom-sandoval-was-cheat-on-her-with-raquel-leviss/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site_buttons %20 przycisków

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *