Notre Dame wywołuje thriller dzięki przejażdżce w ostatniej chwili Duke’a

Po dominowaniu przez większą część turnieju, wczesna gra tego dnia zakończyła się zaciętym zwycięstwem Caleba Williamsa i drużyny USC nr 8 w Kolorado. Broniący tytułu zwycięzca Heisman Trophy rzucił na ponad 400 jardów i miał sześć przyłożeń, ale musiał wymęczyć zwycięstwo, ponieważ obrona Trojans w drugiej połowie utrzymywała się na poziomie 27 punktów.

Jednak ten mecz i cała reszta dnia zostały zwieńczone nocną akcją. W szalonej strzelaninie w Starkville na dystansie ponad 1300 jardów łącznie w ataku, numer 1. 20 Ole Miss, 55-49, ponad nr. 13 pokonało LSU. Nr 11 Notre Dame pokonało nr 17 Duke 21-14 w thrillerze w Durham. Irlandczycy odnieśli zwycięstwo w ostatniej chwili tydzień po własnej porażce.

W inną sobotę Ray Davis z Kentucky pobiegł na odległość 280 jardów i zdobył trzy przyłożenia, co było numerem 1 w rankingu. 22. sam miał życiowy dzień w nieudanym zwycięstwie Wildcats nad Florydą. NIE. 3 Texas nie miał problemu z pokonaniem Kansas, pomimo szczęśliwego odbicia Jayhawks na 3. 1 Georgia przeżyła strach na drodze w Auburn, a Ole Miss podniosła się i pokonała LSU.

Tydzień 5 sezonu futbolu uniwersyteckiego dostarczony na więcej niż jeden sposób.

Aktualizacje na żywo

• Sport Yahoo

Sam Hartman prowadzi Notre Dame nr 11 do thrillera 21-14 nad Dukem nr 17.

Idzie na UW na 4-ej i nawraca się. Huskie nr 7 poprawiło się do 5-0.

Washington otrzymuje kopnięcie z boku i wykonuje je trzy razy. 4. i 1. Pozostało 10 sekund

Wow, Arizona pokazuje tutaj jakąś walkę. Noah Fifida rzucił podanie TD do Tetairoi McMillana, aby Wildcats znalazł się w zasięgu UW.

Przy stanie 1:11 potrzebowaliby kopnięcia spalonego, aby oddać strzał.

Obiecująca akcja Arizony kończy się w środku pola. Waszyngton przejął kontrolę z przewagą 2 TD. Zostało niecałe 5 minut.

Michael Benix i ofensywa Waszyngtonu gotują się w Tucson.

Alabama wybiera dziś po raz trzeci MSU QB Will Rogers. To zakończy sprawę.

W ostatniej minucie TCU rzuciło do kosza z gry z 55 jardów i doprowadziło do remisu. Zostało zablokowane.