Wynik Bills vs Packers: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najważniejsze wydarzenia, analiza „Niedzielnej nocy piłki nożnej”

Cieszymy się z tego, co ma być zapowiedzią Super Bowl, ponieważ Buffalo Bills goszczą Green Bay Packers w edycji Week 8 Sunday Night Football.

Buffalo jest świeżo po wygraniu trzech ostatnich meczów i jest 5-1 w konkursie grając po obu stronach drugiej najlepszej piłki EPA w lidze. Josh Allen jest liderem MVP, Stefon Diggs jest w czołówce, Von Miller przeniósł obronę na nowy poziom, a Tre’Davious White jeszcze nie wszedł na boisko.

Tymczasem Green Bay ma problemy, przegrywając trzy z rzędu z Gigantami, Odrzutowcami i Dowódcami. Aaron Rodgers jest oczywiście sfrustrowany wszystkimi innymi, a obrona nie wykorzystuje swojego potencjału. Rodgers przegrał cztery starty z rzędu tylko dwa razy w swojej karierze: pierwszy sezon jako starter w 2008 roku, a następnie ponownie w 2016 roku.

Czy rachunki będą się toczyć dalej, czy też Packers wrócą na właściwe tory? Dowiemy się wkrótce. W międzyczasie zamknij go na naszym blogu na żywo przez cały wieczór, ponieważ będziemy Cię na bieżąco informować o statystykach, wynikach i najciekawszych momentach.

Jak zobaczyć

Data: niedziela, 30 października | Czas: 20:20 ET
Lokalizacja: Stadion Highmark (Orchard Park, Nowy Jork)
TELEWIZJA: NBC | Strumień: fuboTV (Spróbuj za darmo)
Podążać: Aplikacja sportowa CBS
Sprzeczności: Rachunki -11, O/U 47,5 (dzięki uprzejmości Caesars Sportsbook)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *