Wyniki Browns vs. Texans, najważniejsze wydarzenia, aktualności, skróty i aktualizacje na żywo

Rozpoczął się weekend z dziką kartą.

Houston Texans i Cleveland Browns rozpoczęli sezon posezonowy NFL wcześnie, zdobywając przyłożenia dla obu drużyn. Joe Flacco, CJ Strode, Kareem Hunt i Nico Collins włączają się do akcji.

Dla Flacco był to szesnasty mecz play-off w karierze. To pierwsza taka sytuacja w karierze Strouda. Czy zwycięży doświadczenie, czy zwycięży młodość? Yahoo Sports dostarcza najnowsze wiadomości, wyniki i najważniejsze wydarzenia z sobotniej gry z dziką kartą.

na żywo27 aktualizacji

• Cleveland dostaje bardzo potrzebną przerwę, aby wymusić łódkę w Houston. Jeremiah Owusu-Koramoah wślizguje Nico Collinsa po stracie jednego jarda po trzeciej próbie. Obrona Cleveland ogólnie miała problemy, ale JOK potrafi grać.

• Trwa druga połowa. Houston prowadzi 24-14 przy piłce.

• Joe Flacco również miał dobry start, ale został przyćmiony przez Strouda. 15 z 19 na 172 jardy z przyłożeniem i bez strat. Idealny przeciwko strefie Teksasu.

• Dochodzi połowa meczu, a Houston składa oświadczenie, prowadząc 24-14. CJ Stroud miał 11 punktów na 16, zdobywając 236 jardów, trzy przyłożenia i zero strat. Browns w sezonie zasadniczym odnotowali najniższy w lidze wynik 164,7 jardów na mecz.

Ten koleś jest nowicjuszem.

• To trzy przyłożenia Strouda w pierwszej połowie na 236 jardach. Ponownie obrona Brownsa była najlepszą w lidze NFL w sezonie zasadniczym.

• CJ Strode znów dostarcza. Teksańczycy zdobyli 71-jardowy przejazd po podaniu po przyziemieniu z 37 jardów od Strouda do Daltona Schultza na drugiej i 20. pozycji. Teksańczycy prowadzą 24-14 na 1:11 przed końcem.

• Oto odpowiednia statystyka. Elitarna obrona Cleveland nie jest tak elitarna na wyjazdach.

• Odpoczywamy w linii ataku. Browns i Texans wymienili się puntami, a Cleveland odzyskał piłkę na 8:42 przed końcem połowy. Houston prowadziło 17-14, tracąc 10 punktów przewagi po głębokim podaniu CJ Strouda po trzeciej próbie do Nico Collinsa.

• I Teksańczycy odpowiedzieli. To oficjalnie strzelanina. Jordan znalazł ostrego CJ Strouda Previna po podaniu przy ekranie, zdobywając przyłożenie z 76 jardów i prowadząc 17-14. To teraz cztery posiadania z rzędu i przyłożenie. Houston podpala najlepszą obronę podań w Cleveland.

• Kareem Hunt znajduje strefę końcową. Flacco uderzył Hunta i podał go po przyziemieniu na odległość 11 jardów, co zakończyło się sześciokrotnym uderzeniem przyziemienia na dystansie 75 jardów. Trzy proste przyłożenia pomiędzy Browns i Texans w szybkiej i wściekłej pierwszej połowie. Na początku drugiej kwarty Cleveland prowadziło 14:10.

• Houston odpowiedział mocnym podaniem od Flacco do Harrisona Bryanta na zakończenie pierwszej kwarty. Cleveland wrócił na terytorium Houston i strzelanina jest zagrożona:

• Szybkie uderzenie Houston powoduje, że Teksańczycy znajdują się w strefie końcowej. Cztery akcje na dystansie 75 jardów kończą się podaniem po przyziemieniu na odległość 15 jardów od CJ Strouda do Nico Collinsa. To połączenie opłaciło się przez cały sezon i zapewnia dobry start w fazie play-off. 10-7, Teksańczycy kończą pierwszą kwartę.

• Cleveland korzysta z gry Big Boss. Kareem Hunt z trzeciej pozycji przekracza linię bramkową i trafia z linii pierwszego jarda, po czym Browns trafiają na tablicę. 7-3, Browns pierwsi późno.

• Ofensywa Clevelanda ożywa. Joe Flacco uderza Davida Njoku, zdobywając 45 jardów i przedostając się na terytorium Teksasu. Najoku był jednym z ulubionych celów Flacco, odkąd Flacco przejął QB.

• Najlepsza obrona Cleveland znajduje się w czerwonej strefie. Teksańczycy nigdy nie znaleźli się w polu końcowym po pierwszym i golu z linii 3 jardów. Pod koniec pierwszej kwarty goście strzelili gola z gry i objęli prowadzenie 3:0.

• Mocne podanie CJ Studda do Nico Collinsa na 38 jardów sprawiło, że Texans znaleźli się w Cleveland 10. Te duety nie przestają dostarczać.

• Brownowie rozpoczynają drugą jazdę na własnej linii 8 jardów po dobrym biegu Teksańczyków.

• Teksańczycy przechwycili dwie pierwsze próby, ale podanie CJ Strouda po trzeciej próbie okazało się niekompletne. Bezbramkowy remis po jednym oddzielnym posiadaniu dla każdej drużyny.

• Cleveland uderza puntem po pierwszej serii sześciu jardów. Houston ma piłkę, a CJ Stroud zadebiutował po sezonie w NFL.