Ecclestone nawołuje do zmian z myślą o kibicach

Autor: | 19 października 2015

EcclestoneSupremo królowej motorsportu uważa, że obecny czas powinien zostać wykorzystany na ponowne przemyślenia dotyczące całokształtu Formuły 1, w tym głównie sfery kibica.

n

F1 mało przyjazna kibicom? Czy już niedługo doczekamy się zmian w tej kwestii? Głos w sprawie zabrał sam Bernie Ecclestone, który uważa, że sport powinien po raz kolejny przeanalizować aktualną sytuację z myślą o swoich fanach. Brytyjczykowi nie przypadła również do gustu dominacja dwóch sił: Mercedesa i Ferrari pod względem dostarczania silników.

n

– Nie możemy zapominać o tym, że tkwimy w branży rozrywkowej, więc powinniśmy rządzić się prawami, które pasują publiczności – rozpoczął Ecclestone. – Powinniśmy również spytać widzów: „Czego nie lubisz w dzisiejszej Formule 1?” oraz „Co podobało Ci się w niej wcześniej?” – dodał.

n

Ecclestone wziął udział we wspólnym wywiadzie wraz z byłym prezydentem FIA, Maxem Mosleyem. Dla niemieckiej stacji ZDF 85-latek stwierdził, że chciałby skupić grupę właściwich ludzi i zmienić aktualnie panujące przepisy.

n

– Ludzie powiedzą „Ecclestone, jesteś za stary. Młode dzieciaki są w tych czasach nieco inne”. Musimy więc to wszystko ponownie przemyśleć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *