7 najbardziej niezawodnych transakcji NFL Draft-Day 2022 | Raport trybuna

0 z 7

  Jim McKeezak / Getty Images

  Napięcie będzie stałą częścią 2022 NFL Draft, ale ta gra wykracza poza wybory nowicjuszy. Przez całą noc 28 kwietnia grupy zastanowią się, ile ofert handlowych.

  Jak zwykle większość rozmów biznesowych skupia się na wyborze wersji roboczej. Drużyny NFL mogą uzyskać konkretną okazję, stale kompilując niektóre ze swoich opcji.

  Obecni gracze NFL będą przedmiotem innej debaty, choć mniej prawdopodobnej. Transakcje te będą miały miejsce na tydzień przed wydarzeniem, ale warto rozważyć możliwość obsłużenia znanego gracza w dniu draftu.

  Lista jest subiektywna, ale aktualne potrzeby każdego zespołu oraz czynniki najnowszych plotek z kapitałem roboczym.

1 na 7

  John McCoy / Associated Press

  Na papierze jest to idealne dopasowanie.

  Po wysłaniu Davante Adamsa do Las Vegas Raiders, Green Bay Packers nie mają już odbiornika nr 1. Wygrali pierwszą i drugą rundę w tej transakcji, dając możliwość skorzystania z jednej z czterech najlepszych 64 opcji, aby zdobyć ugruntowanego odbiorcę.

  Tymczasem Seattle Seahawks wydaje się zmierzać w kierunku ulubionego stylu Caroline polegającego na pierwszym biegu. Russell Wilson Obecnie jest członkiem Denver Broncos. Pomiędzy tą filozoficzną zmianą a Tylerem Lockettem mającym własną transakcję na duże pieniądze, trudno uwierzyć, że DK chce pokuczyć się w Seattle na przedłużenie Metcalfe. Dlaczego miałoby być przewinienie typu run-first, dwóch kolejnych najlepszych odbiorców i brak QB, prawda?

  Ale jeśli Packers są otwarci na rozmowy o przedłużeniu, potrzebują do tego metcalf i kapitału zapasowego.

2 z 7

  Jeff Dean / Associated Press

  Po handlu z Philadelphia Eagles, New Orleans Saints zmuszają niektórych rywalizujących menedżerów do myślenia o wczesnej rundzie draftu 2022.

  Pittsburgh Steelers to zdecydowanie jedna z tych drużyn.

  Pittsburgh pozyskał Mitcha Trobiskiego do wolnej firmy, ale jest mało prawdopodobne, aby był długoterminową alternatywą. Ben Rothlisberger. Steelerowie planują działać jako opcja stop-cap dla kogoś takiego jak Trubisky lub Mason Rudolph.

  Nowy OrleanWymagane jest QBTeraz ma 16 i 19 egzamin ogólny. Jeśli Święci już podejrzewali Steelerów o projekt planu wzywania sygnału, z pewnością teraz wydaje się to nieuniknione.

  Pittsburgh musi być silnym kandydatem do podpisania kontraktu z Minnesota Vikings (12.) lub Houston Texans (13.).

3 z 7

  Jim McKeezak / Getty Images

  Nie bez powodu para najlepszych 10 pozycji New York Jets przyciągnęła najwięcej uwagi. Są w strasznym miejscu, by stworzyć elitarną okazję I Uzyskaj kilka dodatkowych możliwości, jeśli handlujesz z czwartego lub dziesiątego ogólnego wyboru.

  Nie zapomnij o Rundzie 2.

  Dzięki zeszłorocznej wymianie handlowej Sama Dornolda Jets no. 35 Numer Big i Carolina Panthers. 38 polubiło automat. Są na pierwszym miejscu, aby zmienić ostatnią część wieczoru otwarcia.

  Jeśli poprzedni kontrakt na miejsce w pierwszej dziesiątce nie zawierał dodatkowego gracza w trzeciej rundzie (lub czwartej), Nowy Jork mógłby skompilować tę selekcję.To coś, czego i tak nie było na początku szkicuWróć do pierwszej rundy w wieku 35 lub 38 lat.

4 z 7

  Paul Sancia / Associated Press

  To już jest pracowity sezon dla liderów Kansas City i mogą mieć dostęp do innej ważnej działalności.

  Kansas City Star podarował Whiteout Diary Hill Miami Dolphins, którzy wysłali zdjęcie z San Francisco 49ers nr 29 do Chiefs w ramach przebojowej umowy. Kansas City, które już zajmowało 30. miejsce, zostało z powrotem dodane do miejsc.

  To dopiero początek.

  Dzięki Hill Trading i egzaminowi kompensacyjnemu za trzecią rundę, Liderzy mają do wyboru dwie wersje robocze w czterech kolejnych rundach, aby rozpocząć draft 2022. Kansas City ma wystarczającą siłę ognia, aby trafić na miejsce w pierwszej 20-tce I Zachowaj liczbę 29 lub 30.

7 z 5

  Jonathan Bachmann / Getty Images

  New Orleans to jeden z najciekawszych zespołów w drafcie 2022.

  Chociaż potrzeba rozgrywającego jest oczywista, Święci są numerem jeden w obszarze Prime QB. Nie w 18. Po prostu szesnasty wybór nie zmieni radykalnie tego sposobu myślenia, ale będzie kilka wyborów w pierwszej rundzie.

  Ponieważ nastąpiło to kosztem pierwszej rundy 2023 i drugiej rundy 2024, Święci koncentrują się teraz na wygraniu NFC. Oczekiwanie wielkiej sprawy może wydawać się głupie, chociaż odpowiedni gracz o natychmiastowym wpływie ma jeszcze trochę więcej.

  Można całkowicie zakwestionować to, co zrobił Nowy Orlean, biorąc pod uwagę, że lista nie była prawdziwym rywalem NFC.

  Jednak słusznie czy źle, święci to robią. I mogą jeszcze nie być skończone.

6 z 7

  Michael Reeves / Getty Images

  Podczas przebudowy użyj szkicu.

  To stwierdzenie może wydawać się oczywiste, ale nie chodzi tylko o wybór odpowiednich możliwości. Wartość wyboru wersji roboczej, która ma zostać użyta, jest zawsze większa niż alternatywny gracz na liście.

  Tak, każdy wybór jest ostatecznie jak los na loterię. Jednak Houston Texans nie są w stanie wygrać w 2022 roku. Mogą spędzić sezon na ładowaniu nowych graczy, mając nadzieję na znalezienie graczy, którzy staną się kluczowymi elementami przyszłości.

  Nie, aby dodać podkład. Wybór 3 jest absolutnie poprawny, ale nie. Wystawienie najlepszej okazji na 13 selekcji to genialna i realna strategia dla Teksańczyków.

7 z 7

  John Minzillo / Associated Press

  Podobnie jak mieszkańcy stadionu Medlife, New York Giants mają od 2 do 10 wyborów w pierwszej rundzie.

  Jak niedawno omówiliśmy, jest to Optymalna sytuacja Dla G-Men z piątym i siódmym wyborem. Sokoły (ósmy) lub Seahawks (dziewiąty) muszą przeskoczyć Pantery (szósty) do QB. Inna grupa widzi miejsce przed Atlantą lub Seattle. To tylko dwie z wielu scen Commercial Down.

  Ale Giganci mają dodatkowe miejsce w trzeciej i piątej rundzie. Jako zespół NFC średniego szczebla zbliżają się do 2022 r. Z potencjałem, aby nadać priorytet przyszłej elastyczności.

  Dzięki dodatkowemu kapitałowi Giganci mogą handlować w dowolnej z trzech otwierających rund i nadal mają w tym roku cenne wybory I Zwiększ ich dostępność w kwietniu przyszłego roku.

  Poza tym, jeśli Daniel Jones nie zrobi poważnych postępów w 2022 r., Giganci i tak mogą potrzebować amunicji do 2023 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *