Ankiety w wyborach śródokresowych zamknięte – powiadomienia na żywo

Waszyngton – Sondaże w stanach w całych Stanach Zjednoczonych zakończyły jeden z najbardziej kontrowersyjnych i kontrowersyjnych sezonów kampanii w ostatnim czasie, a kontrola nad kluczowymi urzędami w Kongresie i całym kraju w tym roku wisi na włosku. Wybory w połowie kadencji.

Według prognoz CBS News, wyniki napływają z Georgii, Florydy, Pensylwanii, Ohio, Karoliny Północnej i innych stanów, w których Republikanie odnieśli wiele wczesnych zwycięstw. Znajdź pełne wyniki i prognozy dla każdego wyścigu Izby, Senatu i Gubernatora Centrum Wyborcze CBS News Oraz w aktualizacjach poniżej.

Wybory mają się odbyć na wszystkie 435 miejsc w zgromadzeniu 35 miejsc w Senacie. Trzy tuziny gubernatorów są w równowadze, podobnie jak setki ras mających na celu określenie kontroli nad legislaturami stanowymi.

Gubernator Florydy Ron DeSantis i senator. Republikanin Marco Rubio wygrał swoją kandydaturę na reelekcję, podbudowany poparciem latynoskich wyborców, jak pokazują sondaże wczesnego wyjścia. Obaj kandydaci stracili głosy Latynosów odpowiednio w 2018 i 2016 roku.

Miliony Amerykanów głosowały w dniu wyborów, a kolejne miliony głosowały z wyprzedzeniem lub przesyłały karty do głosowania pocztą. Nie było większych problemów z procesami głosowania, a federalni urzędnicy ds. cyberbezpieczeństwa stwierdzili, że nie widzą oznak zagrożeń dla infrastruktury wyborczej.

CBS News oferuje relacje na żywo Wyniki pośrednie Stanowi urzędnicy wyborczy ostrzegają, że policzenie wszystkich głosów, które będą liczone w nocy i do wczesnych godzin porannych w CBS News Streaming Network i stacjach CBS od 8 do 23 po południu, zajmie trochę czasu i nastąpią opóźnienia w ustalaniu zwycięzców wyścigów. Lub kontrola kongresowa jest częścią procesu, aby zapewnić dokładne zliczanie.

Republikanie są gotowi przejąć kontrolę nad Izbą i rzucić wyzwanie Demokratom o kontrolę nad Senatem. Dane z sondażu wczesnego wyjścia pokazały, że wyborcy mają pesymistyczny pogląd na gospodarkę, a trzech na czterech nazywa ją „złą”. Prawie ośmiu na dziesięciu twierdzi, że inflacja była dla nich trudna, a 20% twierdzi, że była trudna. Większość wyborców twierdzi, że negatywnie wpłynęły na nie ceny gazu, a prawie połowa głosujących twierdzi, że ich sytuacja finansowa jest gorsza niż dwa lata temu, czyli ponad dwukrotnie więcej niż twierdzi, że jest lepsza.

Demokraci tymczasem liczą na wysoką frekwencję w swoich podstawowych okręgach wyborczych, w tym młodych wyborców, którzy ich zdaniem wystarczą, aby powstrzymać falę zwycięstw GOP i zachować kontrolę nad Kongresem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *