David Andrews reaguje na niskie oceny Patriotów w ankiecie NFLPA

New England Patriots byli jednymi z najgorzej ocenianych drużyn w NFL Players Association „Karty raportów drużyny graczy” Spis ludności. Ale jeśli zapytasz wieloletniego centrum Pats, Davida Andrewsa, te stopnie nie odzwierciedlają dokładnie doświadczenia w Foxboro.

Zawodnicy ze wszystkich 32 klubów oceniali własną organizację w ośmiu kategoriach pozaboiskowych: terapia dla rodzin, żywienie, siłownia, sztab siłowy, sala treningowa, sztab trenerski oraz podróże. Patriots zajęli 24. miejsce z 32 drużyn z niskimi ocenami rodzin (C-), sali treningowej (C-), podróży drużynowych (D+) i siłowni (D).

Dyskusja Patriotów: Czy wyniki ankiety NFLPA wpłyną na Patriotów w wolnej agencji? | Zapytaj i zasubskrybuj | Obejrzyj na YouTube

Andrews nie zgadza się z tymi wszystkimi niskimi wynikami.

„Każdą ankietę można nagiąć” – powiedział Andrews w czwartek podczas kampanii Red Across America w Everett w stanie Massachusetts. Według Karen Gurezian z Boston Herald. „Są faceci, którzy mogli być tylko w Nowej Anglii, faceci, którzy byli z innym zespołem lub dziesięcioma innymi zespołami, którzy wzięli udział w ankiecie. Są faceci, którzy mają rodziny, faceci, którzy nie mają rodzin, cokolwiek to jest.

„Myślę, że dla mnie… uwielbiałem spędzać tutaj czas. I myślę, że wszystko w tym budynku jest zaprojektowane tak, abyśmy odnieśli sukces i odnieśli sukces”.

Siedmioletni weteran nie zgadzał się z jakąkolwiek częścią karty raportu NFLPA, która przedstawiała właściciela zespołu Roberta Krafta w złym świetle. „Tylko 64 procent graczy uważa, że ​​właściciel klubu Robert Croft jest skłonny wydać potrzebne pieniądze na ulepszenia, co plasuje go na 26. miejscu w tej kategorii” – napisano.

„Myślę, że pan Kraft jest bardzo konkurencyjny. Myślę, że koncentruje się na wygranej” — powiedział Andrews. „I, podobnie jak trenerzy, robi wszystko, co w jego mocy, aby pomóc nam wygrać. Rodzina Kraftów była dla mnie wspaniała. Zawsze będę miał szacunek i podziw dla wszystkiego, co zrobili”.

Andrews pochwalił cały sztab Patriotów, w tym sztab trenerski, który otrzymał ocenę „A”. Przyznał, że części ankiety, takie jak Patrioci, którzy nie zapewniają pokoju rodzinnego i przestarzała siłownia, nie były bezpodstawne.

„Rozumiem (niektóre problemy z siłownią, pokojem rodzinnym), ale jeśli byłeś w kilku różnych drużynach lub tylko w jednej grupie, możesz nie wiedzieć, jak to jest (w innych miejscach)” – powiedział. Kurezian. „Ale czasami trawa nie zawsze jest bardziej zielona po drugiej stronie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *