Ether, Dogecoin Wiodące odbicie na rynku kryptowalut; Stacked Ether firmy Lido znalazł się w pierwszej dziesiątce

Ether zyskał ponad 10% w ciągu ostatnich 24 godzin, handlując na najwyższym od 11 miesięcy poziomie powyżej 2120 USD w azjatyckich godzinach handlu. Czwartkowa aktualizacja Shapella zapoczątkowuje ważny rozwój sieci Ethereum, umożliwiając użytkownikom dowolne obstawianie i usuwanie tokenów z sieci — poprawiając ogólną widoczność sieci.

LTO Lido i RPL Rocket Pool wzrosły do ​​14%, a tokeny zarządcze protokołów stakingu płynności odnotowały ogromne zyski. Oba protokoły blokują miliardy dolarów w stakingu Ether, aby zapewnić użytkownikom, którzy mogą wydać tyle Etheru, ile chcą, aby zdobyć nagrody bez konieczności umieszczania 32 Etheru potrzebnego do uruchomienia węzła walidatora, utrzymując płynność monet zablokowaną za pomocą tokenów pochodnych .

Partner Lido, Ether Tokens (STETH), wspiął się do pierwszej dziesiątki kryptowalut z kapitalizacją rynkową w wysokości 12 miliardów dolarów, czyli kwotą Etheru zablokowaną w protokole.

Valerie Tetu, szefowa strategii w Lido Finance, powiedziała CoinDesk, że aktualizacja Shabella doprowadzi do poprawy zaufania wśród użytkowników.

„Zwrot pieniędzy umożliwiony przez aktualizację w Szanghaju stanowi znaczący kamień milowy w rozwoju łańcucha bloków Ethereum” – powiedział Tetu w e-mailu. „Refundacje pozwolą zainteresowanym stronom uczestniczyć w zabezpieczaniu sieci z większym zaufaniem, jednocześnie zwiększając efektywność kapitałową tokenów, które zdecydują się przydzielić”.

„W przypadku ekosystemu stakingu możliwość wycofania tokenów przez użytkowników będzie wspierać zdrową konkurencję między platformami i dostawcami, a także pomoże w rozwoju szerokiej gamy ofert i struktur stakingu” – dodał.

Tymczasem dogecoin (DOGE) zyskiwał drugi dzień. Zrobiło się dużo szumu, gdy serwis handlowy eToro powiedział, że zaoferuje handel kryptowalutami bezpośrednio z Twittera, giganta mediów społecznościowych należącego do Elona Muska, co doprowadziło do spekulacji, że Doge został ostatecznie zaakceptowany do płatności na platformie.

Musk jest głośnym zwolennikiem DoCoin i kilkakrotnie wyrażał poparcie dla rozwoju sieci DoCoin w przeszłości.

Niektórzy obserwatorzy rynku spodziewają się, że rajd będzie trwał przez kilka następnych tygodni.

„Wielu traderów czeka na rozpoczęcie gromadzenia długich pozycji do czasu zakończenia aktualizacji, więc neutralne wiadomości o inflacji w USA i odroczonym popycie podniosły dziś ceny ETH” – powiedział CoinDesk Ilya Volkov, współzałożyciel platformy usług kryptograficznych uHodler. E-mail.

„ETH pozostaje w tym samym kanale trendu wzrostowego od początku roku. Jeśli sytuacja makro nie ulegnie pogorszeniu, jest mało prawdopodobne, aby obecny trend zmienił się w najbliższej przyszłości, mimo że presja na sprzedaż wzrośnie w nadchodzących tygodniach ze względu na otwarcie płynności” – dodał Wołkow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *