Gospodarze „GMA3”, Amy Robach i DJ Holmes opuszczają ABC po zgłoszeniu romansu


Nowy Jork
CNN

DJ Holmes i Amy Robach, prezenterzy trzeciej godziny flagowego porannego programu ABC „Good Morning America”, opuszczają ABC News, ogłosił prezes sieci Kim Godwin w notatce skierowanej do pracowników w piątek wieczorem.

„Wiem, że to rozpraszało wielu z nas, ale nie zapominajcie o całej wspaniałej pracy, która sprawia, że ​​ABC News jest siecią informacyjną nr 1 w Ameryce, a wszystko to dzięki wam” – napisał Godwin w notatce. „Chcę jeszcze raz podziękować za cierpliwość i profesjonalizm w tym czasie”, za pośrednictwem CNN.

Decyzja o tym, kto będzie współgospodarzem programów ABC „GMA3” i „20/20” – których współgospodarzem jest Robach – zapadnie później, powiedział Godwin.

„Po wielu owocnych rozmowach z Amy Robach i TJ Holmesem na temat różnych opcji wszyscy zgodziliśmy się, że najlepiej będzie, jeśli wszyscy odejdą z ABC News” – powiedział rzecznik ABC w piątkowym oświadczeniu. „Doceniamy ich talent i poświęcenie na przestrzeni lat i dziękujemy im za ich wkład”.

Sieć prowadzi w tym tygodniu rozmowy z prezenterami „GMA3” na temat wyjścia, a rozmowy weszły w ostatnią fazę, jak powiedziała osoba zaznajomiona ze sprawą. Ostateczne porozumienie może zostać osiągnięte w piątek po południu.

„Jest wiele frustracji ze wszystkich stron, które można było rozwiązać lepiej” – powiedziała osoba.

Po tym, jak Daily Mail poinformował w zeszłym miesiącu, że Holmes i Robach byli romantycznie zaangażowani, wszyscy wyszli.

W notatce wysłanej wówczas do pracowników sieci prezes ABC News, Kim Godwin, ogłosił, że kotwice pozostaną wyłączone z anteny w oczekiwaniu na wynik wewnętrznej weryfikacji.

Godwin nazwał tę sprawę „wewnętrznym i zewnętrznym rozproszeniem uwagi” i poprosił pracowników, aby nie „plotkowali” na ten temat podczas pracy.

Chociaż para nie była emitowana w „GMA3”, wypełniła rotacyjną obsadę gospodarzy dla Roebucka i Holmesa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *