Tom Brady udostępnia zdjęcie Bridget Moynahan pośród ogłoszenia przejścia na emeryturę

Na jednym zdjęciu Tom i trójka jego dzieci uśmiechają się do selfie nad brzegiem morza, a na innym widać Gisele, Jacka, Vivian i Benjamina od tyłu, gdy idą w swoich ubraniach. Koszulka Tampa Bay Buccaneers „Brady” na meczu.

Tom wcześniej ogłosił przejście na emeryturę w lutym 2022 r., by miesiąc później zmienić zdanie. Wrócił na boisko na jeszcze jeden sezon z Tampa Bay Buccaneers. Rok po swoim pierwszym ogłoszeniu przejścia na emeryturę potwierdził w mediach społecznościowych, że oficjalnie odchodzi ze sportu.

„Dzień dobry, przyjaciele, przejdę od razu do rzeczy” – wtrącił się Tom Wiadomość wideo z 1 lutego. „Przechodzę na emeryturę i wiem, że ostatnim razem był to duży problem, więc pomyślałem, że pobiję rekord, kiedy się obudzę dziś rano i dam ci znać od razu”.

Sportowiec dodał, że już w zeszłym roku dał fanom swój „super emocjonalny esej na emeryturę”, więc za drugim razem chce, aby był krótki i słodki.

„Jestem naprawdę wdzięczny każdemu z was, którzy mnie wspierali” – kontynuował. „Moja rodzina, moi przyjaciele, moi koledzy z drużyny, moi rywale, jest tak wielu ludzi, z którymi mógłbym żyć wiecznie. Dziękuję wam, że pozwoliliście mi spełnić moje absolutne marzenie. Niczego bym nie zmienił. Kocham was wszystkich”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *