Fot. Olimp Sport Nutrition


Robert Kubica rozmawia z Haasem?

Autor: | 19 lipca 2018

Brazylijscy dziennikarze serwisu Diario Motorsport twierdzą, że Robert Kubica prowadzi rozmowy z ekipą Haasa, gdzie Polak ewentualnie miałby zastąpić Romaina Grosjeana, który nie spisuje się najlepiej w tym sezonie.

Zdaniem portalu, nie można tego jeszcze nazwać negocjacjami, ale sprawy wyszły daleko poza kurtuazyjne rozmowami. Żadna ze stron nie potwierdza tych informacjami, ale to naturalne, bowiem pewne sprawy potrzebują dyskrecji.

Z tych rewelacji dowiadujemy się też, że Kubica i jego menadżer, Alessandro Bravi bardzo ciężko pracują, by znaleźć Polakowi miejsce na przyszły sezon. Diario Motorsport podkreśla, ze wielu opcji nie ma, ale jedną z dostępnych jest Haas.

W ubiegłym roku ten serwis jako pierwszy poinformował o porozumieniu między RK a Williamsem. Jak się potem okazało była to prawda, ale na ostatniej prostej Siergiej Sirotkin i jego pieniądze zmieniły plany ekipy z Grove. Być może również teraz Brazylijczycy mają rację. Sam Robert twierdził ostatnio, że jego przyszłość poznamy w ciągu 2-3 miesięcy, a więc pozostaje czekanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *