Williams nie spoczywa na laurach

Autor: | 17 listopada 2015

Fot. Glenn Dunbar / LAT Photographic

Fot. Glenn Dunbar / LAT Photographic

n

Zastępczyni szefa brytyjskiego teamu, Claire Williams zapewniła, że zespół nie spocznie na laurach po zdobyciu trzeciego miejsca w klasyfikacji generalnej tegorocznego sezonu dodając tym samym, że całą ekipę czeka sporo pracy.

n

n

Williams jest bardzo poważnym zagrożeniem dwóch wiodących w tej chwili ekip – Mercedesa i Ferrari. Już od zeszłorocznego sezonu zawodnicy drużyny z Grove wykazują się dobrym tempem, dzięki czemu znaleźli się na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej mistrzostw świata. Zastępczyni szefa, Caire Williams potwierdziła, że nie ma jednak zamiaru spocząć na laurach i chce jeszcze bardziej pracować nad kolejną rundą.

n

– W zeszłym roku inaczej to odczuliśmy, ale cieszymy się – powiedziała magazynowi Autosport Claire Williams. – Świetnie jest być trzecim zespołem w stawce, wszyscy włożyli w to sporo wysiłku. To bardzo dobry krok naprzód. Musimy również patrzeć na przyszłość. Czeka nas dużo pracy, jeśli chcemy osiągnąć to, co planujemy – dodała.

n

Trzeba przyznać, że tegoroczny sezon w wykonaniu Williamsa był bardzo nierówny. Zespół zwrócił uwagę na czynniki, na które muszą zwrócić szczególną uwagę.

n

– Myślę, że musimy się poprawić w każdym aspekcie. Jest wiele sytuacji na samym torze, które muszą ulec zmianie, musimy skupić się nad tunelem aerodynamicznym i w wielu innych kwestiach – dodała. – Jeśli chcesz być coraz lepszy, musisz dokonać zmian w strukturze całego teamu – zakończyła.

n

Williams znajduje się obecnie na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej z dorobkiem 257 punktów. Kończący sezon wyścig odbędzie się w Abu Dhabi 29 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *