Williams: Susie zasługuje na większy szacunek

Autor: | 13 sierpnia 2015

Claire WilliamsClaire Williams stanęła niedawno w obronie Susie Wolff. Brytyjka uważa, że praca jaką wykonuje ich kierowca testowy jest niesamowita, a w zespole znalazła się tylko i wyłącznie dzięki swoim umiejętnościom.– Susie jest wartościową częścią naszego zespołu i pełni dosyć specyficzną funkcję, którą wykonuje bardzo skutecznie. W przeciwnym razie nie byłoby jej tutaj. Znalazła się w naszej ekipie z powodu własnej wydajności. Jeśli ktoś mi nie wierzy, spytajcie naszych inżynierów, którzy z nią pracują — stwierdziła Claire.

n

Córka Franka Williamsa dodała również, że stajnia bardzo wiele zawdzięcza swojemu kierowcy rozwojowemu, który jest bardzo solidnym zawodnikiem. 39-latka zaapelowała również o większy szacunek do osoby Susie i jej pracy.

n

– Pomogła nam rozwijać bolid z którego kierowcy korzystają w każdym wyścigu dzięki swojej pracy w symulatorze. Jeśli wykonywałaby swoją robotę źle, myślisz że nadal trzymalibyśmy ją w ekipie? Jesteśmy mistrzowskim zespołem z ogromnymi ambicjami! Nie chciałabym stawiać naszej przyszłości pod znakiem ryzyka zatrudniając kierowcę, który nie wie co robi. Wyglądalibyśmy co najmniej głupio gdybyśmy to zrobili. To nie pomogłoby w osiąganiu naszych celów.

n

– Susie pracuje naprawdę ciężko. Musiała walczyć z wszystkimi przeszkodami w jej karierze przez dekadę i udało jej się dotrzeć do Formuły 1. Ludzie powinni mieć do niej więcej szacunku — zakończyła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *